Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szimpatikus ez az illető?

Szimpatikus ez az illető?

2022. jún. 27. 00:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nincs vele bajom, egy időben rendszeresen néztem a videóit...bár néha már picit zavar ahogy pörög. ^^`
2022. jún. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
A kinézete egyáltalán nem,de a pozitivitása,meg a vidámsága az igen.Ha külsőre normálisan nézne ki,és nem akarná kimutatni hogy ő meleg,én haverkodnék vele.
2022. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Rohadt káros egy közszereplő.
2022. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Full kamu a sztori amit kitalált, egyrészt nincs ilyen olcsó szállás, másrészt egy kismacskának is feltűnne hogy meg van rendezve hogy mennyire szar az a lakás.
2022. jún. 27. 01:20
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Szomorú, mikor valakinek ennyire a pénz és designer cuccok körül forog a világa. A videók tartalma 80%-ban a pénz felelőtlen szórása.
2022. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem. WhisperTon 1000 okból irritáló.
2022. jún. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Elsősorban, kiszedhetné a fikát az orrából, még akkor is, ha ezt piercingnek hívják. Ebben a formában ugyanis csak fikának tűnik.

Az épület, ahol a videót felvették, egy romos vályogháznak tűnik, a videóba belekeverve 1-2 luxus helyen készült fotó, de arra már nem terjedt ki a figyelem, hogy pl a víz mozogjon, vagy a szellő borzolja a leveleket, vagy, hogy ez a takonypóc odafotoshopolja magát a képre. És még van ezer érvem, de ez az alak nem érdemli meg, hogy az időmet pazaroljam rá.

2022. jún. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

ahogy meglattam a kerdest es az elso valaszt, gondoltam hogy ki lesz. tamadjatok le, de nekem soha nem volt szimpatikus :D

hazudozik egy csomot, irrital

regen amikor nem influenszerkedett akkor az apja penzevel flexelt, legyem buszke arra amit megtudnak neki adni, de tulzasba vitte

egy szanalmas barom aki a semmi miatt lett "ismertebb"

ahol tudtam ott letiltottam, csak hogy ne lassam 18/L

2022. jún. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekem csak az a bajom vele hogy a pénzével flexel, más meg örül ha betudja osztani a pénzét kajára.

Olyan okot még nem tudott felmutatni amiért kedveljem. Inkább költené a pénzét valami értelmes dologra, vagy rászorulóknak adományozna.

2022. jún. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egyáltalán nem szimpatikus. Irritáló a stílusa és úgy vettem észre, hogy mindig csak a pénzét mutogatja.
2022. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!