Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valószínű hogy mentálisan...

Valószínű hogy mentálisan nincs vele valami rendben?Rám nézve mérgező lehet?

Figyelt kérdés

Meg kedveltem egy srácot,viszont szerintem vannak gondjai.

Sosem tud igazán egyedül lenni,ahogy nem vele vagyok már hív össze vissza mindenkit,akivel beszélhet,vagy akivel egyből utánam találkozhat.Mindig mindenkivel beszelget,jóba akar lenni,kedves mindenkivel.Csak arról tud beszélni,hogy milyen volt a múltja.Mekkora dolgokat csinált,mennyi hülyesêget,mennyi mindent élt már meg,ami rám nézve néha úgy tűnik,mintha le nézne emiatt

Amit mondok,ha rossz ha jó,azt kontrázza valamivel.Rengeteget beszél,de főleg a múltról.

Tényleg nagyon sokan ismerik,népszerű,De szerintem igazán nemszeret senkit.Rengeteg emberrel körbe veszi magát, kapcsolatokat alakít ki,ami jó,de ezt már túl erőszakosan csinálni.A nemet nehezen fogadja el,bár én már ezt tudom kezelni nála.

Mellette egyszerre érzem magam jól,és néha kicseszett Sz*rnak,mert úgy érzem,mintha lenézné,hogy én nem olyan vagyok,mint ő.Hogy az én életem korant sem olyan izgalmas,mint az övé.

Néha annyira a jelenbe van,és akkor imádok vele lenni,és nem baj ha mesél,de valamiért ilyenkor úgy érzem,hogy én nem kotom le.Ha én mesélek arra meg mindig kontrazik

Nem tud egyhelyben ülni.Porogni kell,menni kell,pénzt költeni kell.Dolgozik,természetesen,de nincsenek nagy vágyai.

Szerintem igazán nem szeret senkit.Mindig arról beszél ki milyen,vagy történeteket mesél róluk,hogy milyen jó fejek,azt én meg csak vagyok.

Én is ismerkedos,kommunikatív,pörgős lányy vagyok,de nem erőszakos.Nem akarok mindenkivel joba lenni,és értékelem az egyedül töltött időt is,de mióta vele vagyok konkrétan úgy érzem hogy le néz,hogy én néha nem csinálok semmit és csak úgy vagyok,anélkül hogy mennek bármerre is.

De emelett meg tényleg ha csak a tetteit nézem,és nem a szavait,akkor úgy látszik,mintha kedvelne.

Nem tudom hogy hosszú távon megéri e ez az egész vele Tény,hogy a szex jó,és néha csak úgy olelkezve feküdni is ,de O talán bárkivel tud így elleni.Neha úgy érzem szeret.Mar abból,ahogy hozzám ér.De kitudja mással is ezt csinálja-e

Ha velem van,néha le tud csendesulni és csak lenni,feküdni.

Kedvelem,és legszívesebben együtt lennek vele,de O előre elmondta hogy nem ígér szerelmet,mert most a pénz a fontos neki,de bármi van,itt lesz nekem.

Kicsit a biztos pontot kerestem benne,de így ?


2022. jún. 27. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt lehetetlen megmondani, de biztos pontot benne elég kicsi az esélye, hogy találsz. Másrészt minek akarnál olyannal lenni, akitől azt érzed hogy lenéz? Aki nyíltan megmondja hogy kvára nem fog szeretni, mert neki a pénz a fontos?


Semmi értelme azon kívül, hogy nem akarsz egyedül lenni.

2022. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedveld, de szerintem, ha összejönnél vele, rövidesen nem szívesen lennél vele együtt. Ha már most ilyen gondolataid, érzéseid vannak vele, neked baromi borzalmas lenne vele kapcsolatban lenni. Ha neki ilyen az alaptermészete, gondokkal vagy anélkül, nem gondolom, hogy olyan gyökeresen megváltozna, ami a te szinteden megfelelő, és akkor talán nem is ő lenne, ha megváltozna.


Amúgy ahogy leírtad a srácot, engem nagyon idegesítene élőben.

2022. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem hangzik úgy, hogy ti összeillenétek.
2022. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem találsz jobbat?
2022. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Magyarul egy lyukra járó, nárcisztikus suttyó sokadik riban.a lettél és még bele is zúgtál, mert jajj majd miattad változik.. nem fog, keress jobbat!
2022. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van,teljesen csak az a fura,hogy amit mond,az nem takarja azt,amit csinál.Eleg rá néznem,elég a testbeszédere figyelnem,látom,vagy legalábbis olyan mintha kedvelne.Ha a kurv*janak tekintene,nem simogatna,kényeztetne mindenhogyan,aludnal velem úgy,hogy átkarol,és a szexnek hamar vége lenne.
2022. jún. 27. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz most, hogy mondjam azt, hogy igazad van, legyél vele? Amit leírtál, azt ha csak 1x tapasztalnám, már inkább lennék egyedül. Leolt és beleugat az életedbe, csak magáról képes beszélni és bekussoltat ha beszélsz, önálló gondolataid vannak. Ezek után biztos lehetsz benne, hogy mást is fűzöget. Az ilyennek belefér 5 is egyszerrel, mert csak lógunk, nem is volt semmi, nekem ez jár, prűd vagy, pörögj már fel.. A többiekkel azért foglalkozik ennyit, mert nem elég jó önmagának, mindet le vagy el akarja nyomni.. koptasd le, aztán legyél olyannal, aki nem kutyát tart.
2022. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szr emberismerő vagy, szr emberekkel veszed körbe magad. Ez a te dolgod, de ne kezdd el magyarázni, hogy nem is az, milyen jó személy.
2022. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már csak egy kérdésem van.Hogy lépjek ki ebből?
2022. jún. 27. 22:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te komoly kapcsolatot szeretnél, de ő azt nem tudja biztosítani neked.
2022. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!