Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes írni a mai világban...

Érdemes írni a mai világban regényt, vagy kisebb könyvet?

Figyelt kérdés

Talán inkább érdemesebb lenne kisfilmet csinálni.


Mennyire van értelmes a könyveknek?


2022. jún. 27. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem biztos, csak akkor, ha A? van kellő fedezeted a befektetésbe, mert először csak vinni fogja a manit, másrészt nem bizti, hogy kelendő lesz a mű, akkor rád marad, és csak kiadás lehet a vége.
2022. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tehetséged akkor megéri. A tisztességes nem kérnek pénzt, viszont nehéz bejutni hozzájuk. Érdemes figyelni, hogy van-e valamilyen aktuális pályázat
2022. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én 2017 óta írok regényeket, igaz csupán hobbi szinten a Wattpedre töltöm fel. Ezek leginkább horror és drámák. Engem kifejezetten szórakoztat, és imádom csinálni, de a hobbi szinten meg is áll a téma. Nem szeretném kiadatni. Több okból sem, de valamiért úgy érzem, ez a könyvkiadás biznisz haldoklik elég rendesen.
2022. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így nincs.
2022. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Miről? Mert mindenki írónak képzeli magát.
2022. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mármint ki is akarod adni? Ha mázlista vagy és tehetséges, akkor egy kiadó kiadja, de ebből nem fogsz megélni. Kezdőként nagyon alacsony a részesedés, meg igazából híres íróként is leginkább a haknikból lehet megélni.

Magánban meg akkor éri meg talán, ha nem az első könyved, vagy baromi híres vagy valami miatt és van platformod hirdetni. Plusz így nehezebb könyvesboltokba bekerülni, szóval alapból onnan indulsz valószínűleg, hogy saját webshop.

2022. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pl nem a kiadatás vagy az esetleges hírnév miatt írok, hanem mert engem! megnyugtat.


Jót tesz, hogy írok, általa boldogabbá, kiegyensúlyozottabbá váltam.

2022. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van linked? Rég olvastam klassz kisegényt.
jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!