Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz egy ilyen emberről?

Mit gondolsz egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok egy olyan emberről, aki láthatóan arra törekszik, hogy eltérjen a többségtől, a társadalmi elvárásoktól és normáktól? Pl. az öltözködése, a stílusa, a kinézete alternatív, elvontabb érdeklődési körei és hobbijai vannak, de még a politikai nézetei is ebbe illenek bele, sőt, dacból még összeesküvés-elméletekben is képes hinni (nem lapos Föld színvonalon), a tömegkultúrával szemben a szubkultúrákat preferálja, stb.


Bár nem tudnátok róla, hogy miért, de nagyon úgy tűnik, hogy tudatosan akarja a "kívülálló" identitás látszatát kelteni.



2022. jún. 27. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Az hogy ez én vagyok, leszámítva az összesküvés elméleteket
2022. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jön le egy ilyen emberről, hogy ő jobbnak érzi magát másoknál és ezért neki meg kell mutatni az egyediségét, hiszen ő nem olyan mint a többiek.
2022. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Azt hogy valamilyen mentális probléma folytán erőltetetten erőlködik elütni valakiktől akiket az átlagnak általánosít. Nem is önmaga, nem azt csinálja, amit ő szeretne vagy gondol, hanem csak másokkal szemben létezik. Valójában egy semmi. Ha megfosztjuk a környezetétől, nem is létezik.
2022. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tesz TV.-be ütköző cselekedetet, akkor szimpi tud lenni.
2022. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kamaszodik:D
2022. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kroms ***** válasza:
0%
Azt, hogy nem egy átlagos agymosott birka és nem is akar annak látszani. Az "összeesküvés-elméletek" alatt gondolom olyan bizonyítható tényeket értesz, amik neked nehezen elfogadhatóak, mert a TV-ben nem beszélnek róluk, vagy tagadják őket (a Föld laposságának ténye erre az egyik legjobb példa). Ha így van, akkor biztos lehetsz benne, hogy az átlagnál jóval értelmesebb és éberebb illetőről van szó.
2022. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 segitseg ***** válasza:
Valahogy magamat látom benne, de próbálom nem erőltetni, sőt egyáltalán nem is törekszek arra, hogy nagyon feltűnő legyek. Mondták már, hogy a legjobb az egész stílusomban illetve a világszemlémben, hogy nem erőltetem, tehát mondhatom, hogy nem szeretem az olyanokat, akik már-már pickme szerűen pitiznek a figyelemért, nem szeretem őket, de biztos van rá okuk akár mentális szempontból is
2022. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!