Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha még nem volt...

Mit csináljak ha még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Még februárban irtam ki iylen kérdést, Aztán márciusban megismerkedtem egy nővel akibe szerelmes lettem. De minden szó nélkül 3 hónap múlva megszakitotta a kapcsolatot. Még csak annyit sem mondott hogy nem kivácsni rám.

Mindegy. Én idén leszek 30 éves és egyre nehezebben viselem azt, hogy nem volt barátnőm, nem volt akit tudok szeretni és közös jövőt tervezni. és neten csak ilyen kihasználos nőkbe botlok bele, mivel a fentebb emlitett hölgyet és netről ismertem meg. Mit csináljak?

29/F


2022. jún. 27. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellene magadat monitorozni, hogy mi a gond veled.
2022. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem neten kéne alapból ismerkedni, mert az nem csak neked szar, hanem másnak is...élőben barátikörből valakit csak tudsz intézni vagy valami.

Egyébként meg ezek a tini csajok egy zacskó csipszért is szopnak már szóval nem tudom hol a probléma.

2022. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kroms ***** válasza:
Hallgasd végig ezt, minden benne van, amit tudnod kell: [link]
2022. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

#2:

A kérdező írta, hogy 30 éves lesz, meg nyilván nem az aljanépségbe tartozik, mint te, aki "cszipszért szopat tinédzser lányokat". Hihetetlen, hogy ide milyen gyökerek járnak fel.

2022. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl zárkozott ismerkedni?
2022. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ismerkedni tovább.
2022. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Legyél vonzó.

Ne legyél nem vonzó.


:)

2022. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Welcome to the Incel Brotherhood.
2022. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de sose értettem ezt.


Én aztán sose voltam egy kigyúrt szépfiú,de mindig könnyen ismerkedtem,randiztam alakítottam ki kapcsolatokat lányokkal.


Még most az elmúlt 4 hónapban is 2 lánnyal

"közelebbről megismerkedtem".


Pedig ez az évem arról szól eddig,hogy tartós táppénzen otthon vagyok egy súlyosabb betegség miatt, illetve kórházi kezelésekre járok.


Szóval idén most se testileg se lelkileg nem vagyok finoman szólva a toppon.

Ennek ellenére idén is megvannak a lehetőségeim nők terén.


Szóval nem értem,hogy egy kb. velem egyidős egészséges férfinak,mi az ami nem megy.

2022. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az hogy nekem enyhe autizmusuom van ami azt jelenti nagyon nehezen engedek magamhoz bárkit és ismerkedek. Ennek ellenére ezt a nőt nagyon megszerettem.
2022. jún. 29. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!