Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő az első beszélgetésü...

Ha egy nő az első beszélgetésünk után döbbent arcot vág az jót vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Először csak szemeztünk a munkahelyen. Új vagyok. Aztán pár hete már köszönő viszonyba lettünk. Fiatalok vagyunk 20as éveink elején. Ma a parkolóba munka végén találkoztunk. Megvártam és odamentem hozzá. Bemutatkoztam neki ő is nekem. Mosolygott végig. De mikor beszállt a kocsijába le volt döbbenve(Majdnem mindig mellém parkol). Mert még összenéztünk(mindig ezt csináljuk ha látjuk egymást). Valamit elrontottam? Vagy mitől döbbenhetett le? Kicsit izgultam...

2022. jún. 27. 21:40
 1/5 A kérdező kommentje:
A testtartása nyitott volt. Közel jött hozzám. Fél méteren belül volt. Csak rohadt meleg volt ezért csak egy átlag idejű beszéd volt.
2022. jún. 27. 21:45
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Meglepődött a trabantodon.
2022. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem mosolyog = megdöbbent?
2022. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lett volna megdöbbenve?

Figyu, ajánlom, hogy sürgősen kezdj el metakommunikációt (is) tanulni, mert durva félreértésektől kíméled meg magad és a másikat.


Nálunk a ha nem mosolygok, akkor a párom szerint durcás vagyok. WTF? :)

2022. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem képes senki értelmezni amit írtam....
2022. jún. 29. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!