Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik más kultúrák tetkóit tetováltatják magukra?

Figyelt kérdés
Sokszor látok embereket maori, yakuza, thai stb tetkóval, és valahogy nem értem meg, hogy miért? Ok, tetszik nekik nyilván, de a valós jelentését se tudják szerintem.

2022. jún. 28. 12:23
1 2
 11/13 anonim válasza:
10-es vagyok, meg annyit hogy ugye vannak mintak amik jelentes nelkuliek. Pl nekem nagyon tetszenek az osszefuggo, nagy, akar egesz vegtagokra kiterjedo szines mintak. Ha valaki ilyenbol keszittet el mondjuk egy dinoszaurusz temajut, az hidd el a megfelelo ember keze munkaja utan ugy fog kinezni hogy nem is igaz, hiaba nincsen 5db A4-es lapra leirhato jelentese. (Melleseg attol meg a gazdajnaak jelenthet valamit ugye.) Szerintem ugyan ez a helyzet a vallasi/mas kulturak tetovalasaival. Ha valaki idot szan ra es mindent jol megtervez az latszodni fog, meg az is ha pinteresteol leszed egyet ami bejon a haver meg meg felvarrja 5000-ert. de erre is azt mondom hogy nem erdekel, mosolygok egy jot, ugyan ugy mint egy egesz hatas (amugy szinten jelente snelkuli) nonfigurativon, vagy egy okolre felvarrt “üss” feliraton, es megyek tovabb.
2022. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10: van az az eset, amikor egyértelmű. Pl. olyan életvitelű ember visel vallási attribútumot / motívumot, amelyi "üti".
2022. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ez igy van, de szerintem nem azert mert nem ismeri a jelenteset. Inkabb egyfajta vezeklesnek tudnam ezt be, nem veletlenul atom vallasos szinte az osszes nagyobb maffiozo/bunozo, es ketlem hogy ez csak a kulvilagnak szolna es megjatszott lenne minden esetben
2022. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!