Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális hogy egy...

Mennyire normális hogy egy ideje tetszene ha egy nálam pár évvel idősebb pasi lenne a párom?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és idáig taszított a gondolat is hogy fiúval legyek

De egy ideje elkezdtek megtetszeni bizonyos kinézetű 20-22 éves fiúk pedig eddig még undorodtam is a gondolattól hogy fiúval legyek.


Én 17 éves vagyok és ilyen bottom vagy alárendelt szerepben gondolok rájuk / képzelem el a kapcsolatot.

Ez most csak ilyen hírtelen fellángolás mert magányos vagyok vagy a hormonjaim bolondultak meg? A lányok ugyan úgy tetszenek csak most erre többet gondolok.

Szóval a kérdés hogy ez majd elmúlik vagy végleg elromlottam? 😶



2022. jún. 28. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

17 vagy, még alakul a szexualitásod.

Ha így is maradsz, akkor sem "romlottál el"!

2022. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki es ha tetszik csinald
2022. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Amúgy nem akarok semmilyen meleget sem megbántani. Nem azért írtam az elromlott részt.


#1

Értem. Csak most fura ez nekem és kicsit össze vagyok zavarodva.

Nah meg vallásos családban is élek

2022. jún. 28. 12:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, szinte mindenki össze van ilyenkor zavarodva, idővel letisztul a kép és elfogadod.

A vallásos család bonyolíthatja a helyzetet, de ez se biztos. :)


#1

2022. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján amit irtál biszex lehetsz. Elvileg náluk is változhat időnként hogy a lányok vagy fiúk jönnek be jobban.
2022. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Apakomplexus, ez ma gyakori, ha nincs megfelelő apakép.
2022. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem van megfelelő apa képem. Lányoknál is az idősebbek tetszenek

25 éves korig kb

2022. jún. 28. 21:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, ne aggódj. Lehet, hogy tényleg csak még nem tudod, hogy hova tartozol, még most kezd el kialakulni az énképed. Viszont, ha tényleg hosszabb idejig ez így fentmarad és továbra is tetszik mindkét nem, akkor lehetséges, hogy bisexuális vagy pánsexuális vagy. De ezzel nincsen semmi baj. Én is még gondolkodom, hogy bi vagy pán vagyok e. De egyre inkább a pán felé haladok. Ha nem tudod, hogy mik ezek, akkor keress rá. Hátha megtalálod önmagad. Nyugodj meg. Gondokodj rajta egy kicsit, vagy esetleg engedd el, amit jobbnak érzel. Majd ki fog alakulni. Ne aggódj és kitartást!
2022. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8

Tudom miket jelentenek. Van is ilyen ismerősöm.

A Pánt nem hiszem. Szó mi szó engem nem érdekelnek a mostani "szépnek" tartott lányok, de a külső bizonyos fokig nekem is fontos.

A biszextől azért félek mert őket a melegek sem szeretik. De gondolom nem kell nagyon magyarázni. Hol egyik hol másik nem kell nekik.

Tisztelet a kivételnek. Én pedig félek hogy ilyen lennék ><

2022. jún. 29. 19:18
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A pánszexuálist is érdekli, hogy hogyan néz ki a másik. Csak a pánszexuális az nemtől függetlenül bárkibe lehet szerelmes. Tehát akár transz is lehet. Független attól, hogy milyen az addott személy születési neme vagy, hogy minek vallja magát.


Sajnos sok az előítélet a bi-kkel szemben. Pedig nem azt jelenti, hogy mikor van párunk, akkor a másik után nézünk, hanem csupán azt, hogy mindkét nemet tudjuk szeretni. Nem egyszer ez egyszer az tetszik, vagy ahogy a kedvünk tartja. Hanem, mindkét nembe tudunk szerelmesek lenni. Csupán ennyi.

Ne aggódj. Azzal sincsen semmi baj, ha bi vagy.

2022. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!