Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt van az, hogy a férfiakho...

Mièrt van az, hogy a férfiakhoz jobban viszonyulok több tèren?

Figyelt kérdés

Pl. egy interjú során, ha férfi fog interjúztatni kissé megnyugszom, de ha nő csak jobban parázok.


Vagy pl. Nőgyógyászhoz is csak férfihez tudok menni.


És semmi köze, ahhoz hogy kihez vonzódik az ember.


24/l



2022. jún. 28. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Ez egy komplexus, az okosabbak majd leírják, hogy melyik.
2022. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az első esetben lehet azért, mert ha nő interjúztat, akkor nem tudsz rá hatni a nőiességeddel és fiatalságoddal. Nem azt mondom, hogy tudatosan szándékod, de tudat alatt.

A nőgyógyásznál meg talán mert zavar a gondolat, hogy egymásik nő hozzád érjen, akkor is, ha orvos.

2022. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hat igazabol en nokhoz es ferfiakhoz is vonzodom, szoval a masodik nem hiszem hogy igy igaz lenne de pasz.


Elso esetben, meg sosem probaltam ugy hatni ferfiakra meg csak gondolatban sem marmint egy interju soran, jo persze tudat alatt akár.


De mindig is fiu barataim voltak mert a noktol kisse viszolygok nem igen tudom h kezelni oket pedig ugyan olyan emberek ok is mint a ferfiak.


Ezt most eleg hulyen irtam le de a lenyeg h elegge zavaro mar igy realizalva :D

2022. jún. 28. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most arra tudok gondolni, hogy esetleg lehet, hogy az eddigi életed során sokszor rosszul viszonyultak hozzád nőszemélyek. Tehát pl. ha anyukáddal nem jó a kapcsolatod, vagy ha voltak olyan lányok, nők akik bántottak, akkor érthető.
2022. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert hetero vagy :)
2022. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shaddark ***** válasza:
100%

"Hat igazabol en nokhoz es ferfiakhoz is vonzodom,"

Nem lehet hogy eleinte nem akartad ezt elfogadni, esetleg megijedtél ettől és akkor alakult ki benned?

2022. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
56%
Mert a nők sokkal kritikusabbak. Egy pasi felé elég egy-két szende mosoly, vagy szemrebbenés, és nyer ügyed van. Nők esetében ezekkel semmire sem mész.
2022. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véletlen önbizalomhiányod? Akik nem bíznak magukban, értéktelenebbnek hiszik magukat, azok gyakran kivetítik arra, hogy mert ők nők, és nem érnek annyit, és megpróbálnak bevágódni a férfiaknál, mert azt hiszik, az ő elismerésük többet ér. A fiú barátaidat említve nálad is ilyesmi lehet a helyzet. Nem fogadtad el önmagadat igazából és nem értékeled magadat eléggé.
2022. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hmmm, utolso lehet igazad van.

Ami furcsa mert mindig hatarozott szemelynek mondom magam foleg munkamban, ahol lenyegen vezeto is vagyok de ezzel is probalom magam meggyőzni, hogy nem vagyok ertektelen.

2022. jún. 29. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!