Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Engem borzasztóan taszit a...

Engem borzasztóan taszit a terhesség,abszolút nem akarok gyereket, ez miért olyan furcsa más embereknek?

Figyelt kérdés
35 N
2022. jún. 29. 01:32
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
70%

Mert azt erőltetik hogy minden nő csak akkor igazán nő ha van gyerek,anélkül nincs is teljes életed, pedig ez egyáltalán nem igaz.

Vannak olyan gyerekes szülők akik ezt irigylik, azért is mondják hogy furcsa

2022. jún. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
18%
Nekem pont egy ilyen igaz nő kell, leszel te az a nő?
2022. jún. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Hàt nem hiszem.Senkinek nem tudnék az lenni.
2022. jún. 29. 02:09
 4/56 anonim ***** válasza:
13%
nem gáz. Ne szülj rabot te szűz!
2022. jún. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
35%

Magánügy. Az, hogy ez téged miért taszít, nem tudom.

És azért furcsa, mert az emberi élet egyik fő szempontja a családalapítás, amiben te nem fogsz részt venni. Szóval nem értem, hogy miért rökönyödsz meg azon, hogy furcsán néznek rád, ha te nem akarsz gyereket.

2022. jún. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
42%
Mert Viktora elrendelte ezt a gyerekmániát, a zemberek be is vették. Azóta van ez a keresztényi emberimádat, legyen mindenkinek pulyája., ész nélkül. Pacsi, nem feltétlen kell követni a konvenciókat:).
2022. jún. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
67%

#6

Nagyon tévedsz. A "gyerekmánia" nem az istenkirályunktól származik, nem ő szrta a spanyol vigaszt. Mint már említettem, az élethez hozzátartozik az utódnemzés a fajfenntartása miatt is, ami már évezredek óta jelen van az emberiségnél.

2022. jún. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
92%
Jav.. viaszt
2022. jún. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
73%
7#: Igaz is, csak ő ezt nagyon is PR-ozza, de hova, minek a bajnak...?
2022. jún. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
95%

A fajfenntartás belénk van kódolva, valószínű ezért.

Aztán vagyunk páran, akik bizonyos korba érve elkezdtünk komolyan gondolkodni ezen a témán, jó önismerettel rendelkezünk, és azt mertük mondani, "Te én, nem akarok gyereket!". Van aki felismeri, hogy nem ez az egyetlen értelme az életének, vagy hogy egyszerűen nem való szülőnek, vagy nem bírja a kötöttségeket, stb. Én vagyok a közös halmaz, nálam mind megvan. Nem is akarok, és nem is tudnék szülő lenni.

Sokkal jobb felismerni, és merni felvállalni, hogy nem akarsz, mint társadalmi nyomásra szülni, és aztán szenvedni (gyereknek-szülőnek egyaránt).

El lehet minket ítélni, lehet gúnyolódni, hogy biztos a kutyát-macskát gyerekpótléknak tartjuk, de ezek az emberek nézzenek kicsit befelé is. Hányan vállaltak közülük csak azért gyereket, mert ez a szokás, a csok miatt, vagy mert nem tudtak karriert építeni, és azt mondták, akkor inkább szülök? Hányan vannak a mostani 20-as, 30-as, 40-es, de akár a még idősebb korosztályból is, akiket egy szar szülő nyomorított meg, mert nem volt való neki a gyerek, de mégis megcsinálta? Hány árva, és állami gondozott, vagy mélyszegénységben élő gyerek van ma is, mert a szüleik nem merték azt mondani, hogy "nem való ez nekem"?


Nem beszélek a gyerekvállalás ellen abszolút, de tény, hogy nem kell mindenkinek gyerek!

2022. jún. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!