Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a minimum 10 évvel...

Miért a minimum 10 évvel idősebbek jönnek be mindig nekem? mással is van ilyen?

Figyelt kérdés

Kb. novembertől teljesen odáig míg meg nem szakadt a kapcsolat illetve meg nem ismertem egy másik férfit addig egy 29 éves férfiért voltam oda.

Most egy 35 éves férfi tetszik nekem. És lehet beteges, nem tudom, de simán eltudok képzelni vele dolgokat.

Veletek is ez van így 17-18 évesen vagy ti legalább a veletek egykorúakat “találjátok meg”?:D

Én nem tudom, ha őszinte akarok lenni magamhoz: az idősebbek jönnek be úgy vettem észre.

A velem egykorúak egyáltalán nem érdekelnek… nem tudom miért… Lehet a viselkedésük miat..

Amúgy a 29 éves kinézett 26-nak és a mostani 35 kinéz 30-nak :D

Bár tudom ez nem mentség erre meg semmi. De nem tudok mit tenni, veletek is volt ilyen, hogy ennyire ellőttétek a szorzót annak ellenére, hogy nem volt tervbe soha?


2022. jún. 30. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Egyértelműen azért mert a sulis fiúk még kb gyerekek. 20 éves kor felett már elértek valamit. Legalábbis a többség. Külön laknak, van munkájuk, tapasztaltak. Férfiként teljesen megértem az ilyen lányokat. Persze az tény, hogy a legtöbb pasi ezt ki is használja. Szóval kevés esélyed van kifogni olyat akivel együtt is maradnál. Átmeneti kapcsolat.

Én 23 vagyok, de engem meg idősebbnek néznek. 😂

kb 26 nak. Amúgy ha már itt tartunk szívesen ismerkedem én is. ^^ <3

2022. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
86F velem is el tudsz képzelni dolgokat? Én veled igen kislányom!
2022. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
En is így erzek,csak nő vagyok es nő iránt! Vonzóbbak az idősebbek.??
2022. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Bocsi a kerdojelert :)
2022. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Nem akarok összeesküvéseket gyártani, de apukáddal milyen a kapcsolatod? Nem lehet, hogy apa komplexusod van?

Ha semmi köze ehhez, akkor bocsánat :)

2022. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem még sosem tetszett korombeli, mindig az ilyen 25-35 év körüli férfiak tetszettek vagy a náluk idősebbek, mondjuk olyan 50 éves korral bezárólag (de velük már semmit nem tudnék elképzelni). Nem érdekel kinek mije van, dolgozik, mennyit keres, hol lakik stb., teljesen hidegen hagy, viszont a személyisége, modora, humora, gondolkodásmódja stb. szerintem sok esetben más egy idősebb férfinak. Én a fiatalabbakat valamiért nem tudom komolyan venni, nagyon gyerekesnek és férfiatlannak tűnnek. 23/L
2022. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

17-18 éves kamasz fiúként én is el tudtam képzelni dolgokat 35 éves nőkkel!


34/f

2022. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Apakomplexus. Ott gyakori, ahol nem volt megfelelő apakép, apaminta.
2022. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

Daddy issues

Apafétis

Szr volt a kapcsolatod apuddal...

2022. júl. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

A sok élettelen nem is látott még férfit,de osztja az észt arról,hogy ki férfi,milyen a férfi meg stb.

Eszem megáll.

Ez az ország halálra van ítélve.

2022. júl. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!