Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki egyedül...

Szerintetek ciki egyedül elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, barátaim nincsenek, csak haverok, de azok is mind kint dolgoznak külföldön, és ritkán járnak haza. Pasim régen nincs, a rokonaimat hagyjuk. Három napot mennék Demjénbe, mert ott még nem voltam, nincs messze Egertől sem, és ott van régiségbolt is, megnézném azt is, Demjénben meg ott a fürdő, meg közvetlen mellette Szalókon is. Néztem szállást, azt sem vészesen drága. Egyedül mennék strandra, étterembe, stb. Saját autóm van, azzal mennék.

Szerintetek gáz? El merjek indulni egyedül? Soha nem voltam még sehol egyedül.

Nem azért írtam ki, hogy jöjjenek a privát üzenetek!

Idióta hozzászólàsok, meg kötekedések nem érdekelnek!


2022. júl. 2. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki, menj nyugodtan.
2022. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj, majd ha olyan és eljön a nagy ő, S akkor mész vele is, de addig semmiképp ne dekkolj otthon a 4 fal között. :) Én régen cikinek éreztem az egyedüli mekit pl vagy a mozit, mostmár simán megyek egyedül is. Most is úgy fogom megnézni a Thort. Páromat nem érdekli, barátaim nincsenek, kollégákkal nehezebb lenne összehozni az időt, így elmegyek majd egyedül. :)

Simán indulj el egyedül, vissza se nézz, csak élvezd ezt a pár napot, aztán kitudja kiket ismersz meg ezalatt. ;)

30/L

2022. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha eddig nem voltál sehol egyedül, akkor kezdd el. Tervezd meg miket csinálnál, miket néznél meg, hogyan töltenéd az időd. Akár kis listát is készíthetsz, izgalmasnak fogod érezni. Ne a kocsidban vagy a szálláson fetrengj egész nap.
2022. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ha nyitott vagy megismerni új embereket és mások nélkül is jól érzed magad, akkor hajrá. Én is magam fogok utazni. Új tapasztalatokra vágyók, új embereket szeretnék megismerni. Főleg azért szeretnék magam menni, mivel észre vettem ha egy társasággal megyek, akkor csak velük beszélgetek és nem ismerek meg új embereket, pedig szívesen ismerkedek. Mondjuk nálam azzal más a helyzet, hogy én srác vagyok így nem kell tartanom attól amit egy lány tapasztalhat egy ilyen úton, mert nagyon sok erőszakos férfi létezik és ez sok rossz szituációt hozhat magával. Mondjuk ilyen férfiak főleg ittasak és szórakozóhelyeken vannak, ha netan történik veled ilyen, akkor biztosan próbálj hozzá csatlakozni lány csapathoz, hogy ne gondolja egyedül vagy. Szerintem a esetek nagy részében nem történhet veled semmi, de azért van némi veszély, de mivel nő vagy így gondolom találkoztál már ezekkel a dolgokkal és tudod, hogy mire kell figyelned. 20/f
2022. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért unaloműzés, töltekezés szempontjából feltétlen vigyél magaddal 1-2 jó könyvet, magazint, rejtvényt.
2022. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egri vagyok, de nem emlékszem most üzemelő régiségboltra. lehet, hogy van azért. Én is egyedül járok nyaralni. Inkább direkt, minthogy nincs senki aki nem jönne. Jó az, érezd jól magad!
2022. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4, főleg hogy egy sem érkezett. XD

De amúgy jaja, nyilván!


5, igazad van. Tényleg van pár rossz alak, mindegy merre megy az ember, óvatos leszek amennyire lehet.


7, van pedig. Legalábbis egy pár hónapja voltam Egerben, akkor volt, és be is mentünk az akkori párommal.


Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!

2022. júl. 2. 17:48
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem az, ma már vannak gyerekmentes szállók is.
2022. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Szia, egri vagy?


Legénybúcsúra megyünk oda, ha írok privátban tudnál esetleg mesélni a városról (hogy mit lehet csinálni ott, jó éttermek stb)?

2022. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már én is egyedül itt-ott. Kirándulni, túrázni, kiállításra is mentem már. Inkább mint, hogy otthon üljek a négy fal között.
2022. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!