Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar férfiak és a K-európa...

A magyar férfiak és a K-európaiak miért jóval tokásabbak, kevésbé letisztult és kevésbé karakteres a kinézetük mint a NY-európai népeknek?

Figyelt kérdés

A magyar férfiak és a K-európaiak miért jóval tokásabbak, kevésbé letisztult és kevésbé karakteres a kinézetük mint a NY-európai népeknek?


23-25 év felett szinte kötelező a toka még a legcingárabb férfin is.



#kinézet #krumpli orr #toka kötelező #húsos fej #vaskos tulok orr
2022. júl. 2. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ez már megint erdekeskerdes vagy új nevén:jó kerdes
2022. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Akarom mondani:Jó kérdések
2022. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2%
Genetikailag visszamaradottabbak, mint az árják.
2022. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Túl sok szláv keveredés cseszett ki ennyire a magyarokkal?
2022. júl. 2. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azért ez elég erős túlzás...

Mi számít letisztultnak? Mi számit nyugat-európainak?

A szomorú valóság az, hogy nem minden férfi egy adonisz, nincs mindenkinek kidolgozott teste, bababőre, nem mindenki 2 méter magas, stb. (és ez a nőkre is igaz).

Vagy azért nem letisztult a férfi, mert nem szőrös? Nekem pl. pont a szőrös pasik jönnek be, akik a szőr ellenére is tiszták és higiénikusak tudnak lenni.

A tokát meg pont nem értem, mert nem a testsúlytól függ, hanem a genetikától. 50 kg-s embernek is lehet tokája.

2022. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös! Szerintem tanulmányozd a fenotípusokat, ennek hiányában semmit sem fogsz érteni, szerintem még az elnevezéseiket sem tudod.
2022. júl. 3. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:
A magyar nők közül talán egy kövèr sincs, ès mind Angelina Jolie szerinted?
2023. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!