Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudom, hogy milyen a...

Honnan tudom, hogy milyen a kisugárzásom?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint fontos más embereknél a kisugárzás, viszont azt nem tudhatom, hogy az enyém milyen. Hogyan lehet egy személynek alakítani a kisugárzásán, hogy az kedvesebbnek, vonzóbbnak, barátságosabbnak tűnjön?

2022. júl. 3. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érezd úgy magad. Szerintem ezzel lehet leginkább leírni ezt. Olyan a kisugárzásod, ahogy érzed magad.
2022. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Annak jó a kisugárzása, akinek rendben vannak a dolgai, és jól érzi magát a bőrében. Ékes példája ennek a párkapcsolat. Ha boldog párkapcsolatban élsz, ragadnak rád az ellenkező neműek. Ha magányos vagy, és szeretnél valakit, alaposan fel kell kötnöd a gatyát, hogy valami összejöjjön.
2022. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Abból tudhatod, hogy kb milyen a tied, hogy figyeled mások reakcióját.
2022. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
A kisugárzás nem egy választható vagy önmagában alakítható dolog, hanem ami őszintén megmutatja, hogy milyen vagy. Csak a forrásának a változtatásával változtatható meg. Hiába próbálsz tehát felszabadultnak, természetesnek tűnni pl., ha szorongó vagy. A kisugárzásoddal átmegy ennek az üzenete, így nemhogy természetesnek nem fogsz látszani, de inkább mesterkélt leszel. Vannak jó önismereti módszerek a forrás változtatására, pl. pszichoterápia.
2022. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Úgy figyeld az embereket mintha te nem lennél ott. Ez adja a kisugárzást. Tehát eszedbe sem juthat te hogy nézel ki, mert mintha ott sem lennél. A reakcióid legyenek őszinték, ne fogd vissza magad, ne gondolkodj azon mások hogy látnak. Úgy fogsz sugározni, hogy mindenki téged akar majd, abból fogod észrevenni hogy mindenki mosolyog rád.
2022. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!