Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet túltenni magamat a...

Hogy lehet túltenni magamat a szeretethiány okozta érzelmi kínokon?

Figyelt kérdés

Gimnázium első 2 évében volt egy lány aki nagyon tetszett nekem és nagyon jóban is voltunk vele a barátnőjével és az én egyik haverommal. Vagyis pontosabban, eleinte ki nem állhattuk egymást, utánna elkezdtünk valahogy, mi négyen összehaverkodni. Órákon együtt ültünk, segítettünk egymásnak puskázni, szívattuk egymást. Mi voltunk az a 4 gyökér, aki folyton hátul pofázik.

Nekem előtte sosem voltak barátaim, lehet ezért is, de talán az volt életem legboldogabb 2 éve. Tudom, qrvaszarul hangzik, de akkoris.🤷‍♂️

Néha, vagyis pontosan 3×, tudom, hisz nekem ez akkor nagyon jól esett, szerelmemnek hívott az a lány. Azt is mondta, sőt egész sokszor hangoztatta, hogy ő engem nagyon bír. Azt mondta, ha normálisan öltöznék, akkor jól néznék ki😂

Na mindegy, én, a magam rohadtul elcseszett módján elkezdtem közeledni felé. Megkaptam tőle "Csak barátok".

Én onnantól kezdve, a helyzet kínosságára való tekintettel, nem is beszéltem velük többet. Ők köszöntek nekem én meg mint egy morcos kisgyerek, csak elsétáltam mellettük🤦‍♂️

Ők próbáltak utánna félrehívni, hogy beszéljük meg a dolgokat, de én inkább kerültem őket. Közben átkerültem másik osztályba, az ottani egyik lányt, akivel jóban voltunk, őt kérték meg, hogy szóljon nekem, de én úgy sem mentem oda🤦‍♂️ Később a "haverjaimat", az eredmény ugyanaz volt😐

Röviden ennyi a sztori, később többek közt emiatt is, eljöttem abból a suliból. Egy évet buktam, a volt osztályom most érettségizett, én majd csak jövőre.

Nem érdekelne már túlságosan ez a dolog, de még most is van olyan hogy velük álmodok... Nem szoktam amúgy álmodni, de hetente többször arról álmodok, hogy velük hülyülünk az iskolában. Utánna felkelek és olyan rossz, hogy tudom, hogy ennek a korszaknak már rég vége.😭

😂😂

Amúgy simán lehet, hogy az egyikőjük ezt olvassa és ráismer a történetre, na az rohadt ciki volna, de lexarom🙋‍♂️

19/f



#Amúgy lehet hogy rossz kategóriába írtam🤔 #Ne jelentsd má' légyszi, direkt nem párkapcsolatok kat.-ba írtam
2022. júl. 10. 05:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nagyon NAGYON rosszul kezelted, és azért maradt ez meg benned. Mert egyszerűen tudod, hogy elrontottad.
2022. júl. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát így jártál haver

Erre mondják azt hogy edd meg amit főztél

2022. júl. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Jo nagy g*ci az a lány, szerelmének hivott téged aztan meg azt mondja hogy csak baratok ezt mi a f*szom???

Jobb is hogy hagytad oket a g*cibe

2022. júl. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó, de azon érződött, hogy csak poénból mondta. Mondjuk hülye dolog ezzel viccelni, de akkor is.

Ja, igen rohadt szarul kezeltem, ezzel tisztában vagyok...

2022. júl. 10. 06:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ezért nem tudsz rajta túllépni. Nem segítene, ha mégis felkeresnéd őket?
2022. júl. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot tőlük story megoldva.
2022. júl. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem már arra sem emlékeznek, hogy ki vagyok....

Múltkor szembejött az utcán a srác, aki elvileg a legjobb barátom volt 4 évig, már vele sem tartjuk a kapcsolatot. Köszöntem neki, odakapta a fejét ugyan, de vissza sem köszönt. Mondjuk azóta sokat változtam külsőre, lehet nem ismert fel.🤷‍♂️

2022. júl. 10. 06:51
 8/8 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Bunko voltal veluk, ok probalkoztak veled kibekulni es te puszta duzzogasbol fakepnel hagytad oket. Mindezt azert, mert a lany oszinten megmondta, hogy nem akar toled semmit. Nem csodalom, hogy mar vissza sem koszonnek neked. Ez durva. A kerdest viszont nem ertem. Hogyan kapcsolodik ide a szeretethiany? Azota nincsenek is mas barataid?
2022. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!