Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretik azt, aki önazonos?

Nem szeretik azt, aki önazonos?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor valaki vállalja az átlagtól eltérő véleményét, önálló gobdolatokkal rendelkezik, és nem elfogult, csupán önazonos.

Az ilyen embereket miért akarják vagy meggyőzni, vagy le illetve elnyomni? Mi ennek az oka?


2022. júl. 11. 19:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%

Miért nem mondasz csak annyit, hogy neked van saját véleményed, de megtartod magadnak és nem érdekel másé?

Én ezt szoktam mondani, sokszor bosszankodnak utána mások, de leszarom!

2022. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem hinném, max ha irritálóan csinálja, vagy erre játssza az agyát.

Akkor persze ez egy kiválló önigazolás neki, hogy mindenki mással van baj körülötte, és biztos hogy nem vele.


Én vélelmezem magamról hogy önazonos vagyok, de nem érzem hogy emiatt nem szeretnének, el akarnának nyomni stb...

2022. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem, mert így beszél és ilyen kérdéseket tesz fel, mint te. Ha önazonos vagy, nem kérdés, hogy miért nem szeretnek. Az önazonos ember nem foglalkozik azzal, hogy mások mit szólnak hozzá. Te nem vagy önazonos, mert azt akarod, hogy figyeljenek rád és fogadják el amit mondasz.
2022. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
#3-nál a pont
2022. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%

1. vagyok

Még annyit:

Akinek az átlagtól eltérő a gondolkodásmódja, az inkább ne ugráljon!

mert a többi kikezdi!

2022. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

Az önazonosságnak semmi köze ahhoz, hogy foglalkozok e azzal, mások mit szólnak hozzá.


Nem, az emberek ált. nem szeretik a mainstreamtől eltérő véleményeket.

2022. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
3-as nem! Pont hogy én ekfogadom ha másoknak más a véleménye mint az enyém, de forditva ez már nem működik! Engem győzködnek, nem pedig én őket.
2022. júl. 11. 19:51
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

Őszintén szólva nekem ettől csak jobb lett az életem, de persze kicsit megosztóvá tesz a 2 byte emberekkel szemben, de aki képes gondolkodni az tudja mi a különbség a vita és a veszekedés közt.

De pl. ott van Csernus mint szakember, sokan próbálják beállítani hülyének, de azért valahogy mindig teltházas, meg valami miatt működik amit mond. Persze lehet mondani, hogy utálod a teát, hiába a kávét kóstoltad.

2022. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy amit te a legjobban szeretsz magadban az nekem egy kellemetlen tulajdonságod. Ez nem azt jelenti hogy ne lehetnél önazonos, csak azt, hogy mi ketten nem leszünk barátok. Mindenki nem fog szeretni. Ha pedig nagyon kilógsz a sorból akkor még kevesebben, de ez van.
2022. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Ezt kicsibe próbálom szemléltetni: Pl. van egy csaj akivel jóba vagy, viszont ő talizni se megy el veled, neked ezt el kell fogadni, hogy az esélyt sem kaptad meg. Aztán jön egy csaj, aki irritál, de egy érzéketlen barom leszel, mert nem randizgatsz vele, meg hogy legalább az esélyt add meg neki. És ha nem adom meg neki az esélyt rossz ember vagyok? Szerintem nem, neki is ugyan úgy elkéne fogadnia ahogy én olyantól is elfogadtam akivel egyébként kijöttem.
2022. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!