Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a valóságosabb a fotó...

Melyik a valóságosabb a fotó vagy az ahogy a tükörbe látod magad ?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 19:14
A kérdező szavazást indított:
Fotó
Tükör
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én tükörben mindig szebbnek látom magamat, mint egy fotón. Szóval szerintem a fotó valóságosabb, de remélem, hogy nincs igazam :D
2022. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyanolyan ocsmány vagyok mindkettőn🤷‍♂️
2022. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1, ugyanez vn velem is :D. Tukorben mindig szep vagyok, aztn foton, huha...
2022. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Valójában a fotó a valós. A tükörben a test tükrözött mását látjuk, azt szoktuk meg. Ezért fura sokszor a fotó. És mások azt látják, mint ami a fotón van.
2022. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szelfiken gyönyörűnek látom magam, ha róla csinálnak képet, akkor nagyon elb.szott rondának :D A tükörben meg ha csak az arcomat nézem az okés, a testemet inkább hagyjuk :D
2022. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a foto, ha olyan objektívvel van fotózva ami nem porzit.Hisz a tükörben csak szemből latod magad, es sokszor olyan fejet is vágsz, ami jól nez ki plusz mar meg is szoktad azt jobban, akkor is ha ocsmány vagy...a tükörben en is szebbnek latom magam.
2022. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!