Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Na mármost lehet ennyire...

Na mármost lehet ennyire semmi tekintetem van vagy nem látom magam kívülálló szemmel?

Figyelt kérdés
Mostanában azzal szoktam “szórakozni”utazásokkor, hogy minden utason próbálok találni valami különlegeset (csak diszkréten figyelem meg őket) és meglepődtem, mert nagyon sokuknak annyira egyedi/markáns tekintetük van. Kíváncsiságból nézegettem az enyémet is tükörben és képeken, de igazából egy nagy semmi. Egy nagy barna szem pont. Lehet, hogy ennyire kifejezéstelen legyen a tekintetem vagy nem látom magam ugyanúgy, mint másokat?

2022. júl. 16. 00:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy van, egy kívülállót megkérdezve tuti találnátok vmit. Anyajegy, fülállás, szemállás, stb.
2022. júl. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!