Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már rosszul magatoka...

Éreztétek már rosszul magatokat azért, mert a fiatalabb testvéretek dolgozott ti meg nem?

Figyelt kérdés

2022. júl. 18. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez jelenleg is így van, de nem vagyok irigy rá, sőt örülök hogy talált munkát és keres, én sem önszántamból csücsülök itthon, bár én is kereshetnék pénzt normálisan, csak hát nem kis egészségügyi problémám van sajnos. Nyilván emiatt rosszul érzem magam, de még egyszer mondom, nem a testvérem kárára.

26F (tesóm 23N)

2022. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én orvosit végeztem, a tesóm bölcsészkart. Az én szakom mellett nem nagyon lehetett olyan munkát végezni, amiből később profitálhattam volna, időben is nehezen fért volna bele és anyagilag sem voltam rászorulva, mert mindkettőnket támogattak a szüleink. A tesóm talált olyan munkát egyetem mellett, ami a szakmájába illett, nem volt fix munkaidő és szívesen is csinálta. Engem nem zavart, örültem neki.

Egyedül az esett rosszul, amikor nem találtam még munkát a diplomaszerzés után kb. egy héten belül és a szüleim ezen felháborodva a tesómmal példálóztak, hogy "bezzeg ő már x éve dolgozik".

2022. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen
2022. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!