Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg egy olyan országban...

Tényleg egy olyan országban kellene élnem a többi nővel együtt, ahol a “férfiak” szerint normális a molesztálás? Így kimenni az utcára?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1183..


Nagyjából mintha bangladeshben lennénk ahol csoportosan az utcán erőszakolnak nőket..

szóval az itt válaszolok szerint ha egy szórakozóhelyen megfogják a fenekem, az teljesen normális, illetve ha molesztálnak akkor én vagyok a hibás…

Lázálmom van?


2022. júl. 19. 04:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
2, nem csak problémásak, hanem a pofám leszakadt rajtuk… undorító
2022. júl. 19. 09:04
 12/24 anonim ***** válasza:
43%

"Én nem is az emberek véleményére vagyok kiváncsi, hanem hogy a rendőrség miért nem büntet meg végre egy fogdosást mondjuk?


Akinek meg férfi létére egy no hozzaert a fenekéhez, az meg ne hasonlítsa már ahhoz, hogy egy 50 kilós not egy állat magához rángat…"

Jahogy... Valahogy nem lepődtem meg, hogy téged valójában nem a fogdosás zavar, csak az ha veled történik.

2022. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen, mert rengeteg nő molesztalja a szegény férfiakat meg milyen sokat meg is eroszakolnak, tényleg… mennyire kell felni egy szegény gyenge férfinek hogy az utcán berángatja a bokorba egy nô es halálra erőszakolja… 🤦‍♀️
2022. júl. 19. 09:12
 14/24 Shaddark ***** válasza:
0%

"Én nem is az emberek véleményére vagyok kiváncsi, hanem hogy a rendőrség miért nem büntet meg végre egy fogdosást mondjuk?"


Mert nem az ő dolga.

Mert (ismét leírom) nincs rá erőforrás.

Azonban TE meg tudod védeni magad.

Magán peres eljárásra van ilyenkor lehetőség. Gyűjtesz bizonyítékokat, tanúkat beszélsz rá a tanúskodásra ... és beadod a pert.

Kapsz pár forint sérelmi díjat. és a saját milliós költségedet ráterheled az alperesre. Ami nagyobb büntetés mint ha rávertek volna párat a gumibottal.

A kérdés csak az, hogy miért nem védik meg magukat a nők?

Mert amúgy megtehetik. Más országokban is íg van amúgy, ez nem Magyar probléma. Hanem világ szintű. Mindenhol máshol is így működik. Sehol nincs rá erőforrás állami szinten, de akinek fontos az bosszút tud állni, ha nagyon akar érte.

2022. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%

Jobb lenne-e az élet, ha már az erőszak kísérletéért is legalább évek járnának?

Egyértelmű!

Jobb lenne, ha a szándékosan fogdosókat, zaklatókat el lehetne ítélni?

Teljes mértékben!


DE!

Az a tapasztalatom, hogy a nők nagyon könnyen át tudnak esni a ló túloldalára, és minden zaklatás számukra. Konkrétan itt az oldalon nem 1 nő volt, aki azt sérelmezte zaklatásnak, hogy valaki megbámulta őt. Vagy ha valaki véletlen hozzáért.

Sok ilyen van, így nehéz ezt komolyan venni.

2022. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Shaddark ***** válasza:
75%

Mondjuk az erőszakolók szerintem is tényleg nagyon keveset kapnak.

Bemennek, kijönnek, 2. áldozat, bemegy, kijön és valamelyik már az ötödiknél jár.

Én az elsőre is mindenképpen letöltendőt adnék és aki másodszor bemegy ugyanazért, azt ki se engedném mert minek.

Ez a fogdosás meg tényleg elég necces.

Van haverom és havernőm is, akiknek ez a természetes testbeszéde hogy megsimogat / hozzám ér.

Nekem mondjuk pont nem, de sok ember simán félre értheti a normál emberi közlést szexuálisnak értelmezve, holott semmi olyan szándék nincs ilyenkor bennük.

Meg van egyértelmű tapizás, ezeket mondjuk elég lenne szerintem néha egy-egy apukának vagy párnak orrba verni és elég hamar leszoknának róla végleg.

Szerintem pont az a baj, hogy a mai generáció átadta ezeket a feladatokat a hatóságoknak. Jobb volt, míg mi intéztük, szerintem sokkal nagyobb hatásfokkal működött a módszer.

2022. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16, én a bámulást még nem tekintem annak. Sőt ha a kezemet megfogják azt sem, bár az már nagyon zavar és tudnia kellene a hülyének hogy ilyet nem lehet.

Olyan is volt hogy zavaromban kezet fogtam azzal aki az utcán követett, az meg elkezdte simogatni a tenyerem… hát ilyen dolgok történnek az utcán, nappal.

Abszolút nem az a nő vagyok, aki direkt balhét akarna csinálni

Mentális beteg lettem fogdosások miatt (is) és annyira gyűlölöm azt ha a nőt hibáztatják.

És sajnos nem minden nő tudja leordítani azt aki hozzáér, mert lehet valakinek szociális fóbiája…

Pedig eddig nyugodt voltam, volt hogy külföldön, rossz hírű országban is egyedül mentem mindenhova, mert nem volt kivel és most rosszul vagyok attól hogy mi lett volna, ha…

2022. júl. 19. 10:49
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
Ezért szedem össze a lóvémat (amint lesz elég), költözök ki külföldre és csináltatom a nemváltoztató műtétet... Inkább feladom a testem és a nevem, csak élhessek végre normálisan. Már megtanultam hogy ebben a világban egy nő nem lehet biztonságban, de még egy pici lány sem, ha nincs mellette egy férfi aki fogja a kezét (mármint most nem képletesen értem, hanem pl az utcán sétálva). Családon belül, iskolában, munkahelyen, sehol nem vagyunk biztonságban. Nem vagyok hajlandó így élni, egy idegroncs vagyok már. És tudom hogy nincs értelme terápiára menni, mert utána jön a következő molesztálás. Hiszem hogy vannak normális férfiak akik soha nem tennének ilyet, de ez nekem már nem elég vigasz.
2022. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%

Én vagyok az aki kiverte az őt fogdosó pasi fogát.


Undorító a hozzáállásod. Miben más ha egy pasi fogdos egy nőt mint az ha egy nő férfit? Ugyan az szerintem, ugyan úgy büntessék meg mindkét nemet ha másokat zaklat.

2022. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdés csak az, hogy miért nem védik meg magukat a nők?"


Amúgy te normális vagy? De őszintén....


Akit elkapnak egy parknál pl és konkrétan úgy meg erőszakolják, hogy ott hal meg, sokra megy az utólagos pereskedéssel. De aki túl éli, az pedig lelkileg sérül és nagyon durván....


Nesze, "védd meg magad":


[link]


[link]



[link]

2022. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!