Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonéves lányok, barátkoznát...

Huszonéves lányok, barátkoznátok olyan férfival, aki kifejezetten pozitív/barátságos alak, viszont állandóan magáról mesél és mindig azt szeretné, hogy rajta legyen a fókusz? Ha mondanál valamit az életedről, akkor is magára terelné a szót... stb.

Figyelt kérdés
Ez már toxikus kategória vagy csak azt szeretné, hogy megkedveljék őt az emberek?

2022. júl. 21. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes haveri ismerettségnek simán elmegy, ha egyébként szórakoztató társaság, de sosem lennénk barátok.
2022. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A másik véglet vagyok; gyűlölök magamról beszélni, viszont végtelenül szórakoztatnak mások titkai, üres fecsegései, meg az, hogy mi mindent árulnak el magukról akaratlanul is. Barátkoznék egy ilyennel, viszont én is csak felszínesen; tudom magamról hogy nem jó szokás bezárkózni/mások életében turkálni, szóval próbálok normális, kiegyensúlyozott barátságokat kötni-már csak magam miatt is.


Amúgy miért CSAK a lányokhoz szól a kérdés? Férfi barátokat nem is akarsz?👀

2022. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, számomra ez borzasztóan zavaró és nemtől függetlenül nem barátkoznék olyannal, aki csak magáról tud beszélni. Ez olyan, mintha semmi és senki más nem érdekelné és egyáltalán nem fogják ettől megkedvelni az emberek.

Ha olyan ismerős lenne, akivel rendszeresen találkoznék (pl. kolléga vagy közös barát miatt), akkor lehet kijönnék vele, de közeli barátnak nem tudnám elképzelni és azt se, hogy magamtól keressem.

2022. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2# Lány vagyok. Szeretnék fiú barátokat, mert teljesen más velük a szórakozás csak nemigen hiszek a fiú-lány barátságban, ezért sokat lepattintok magamról. Pláne az olyanokat, akiknek soha nem volt kapcsolatuk.

Egyszer volt egy meleg haverom, de ugyan ez a helyzet állt fenn, hogy mellette soha nem voltam őszintén végig hallgatva. Aztán letiltott, mert szóvá tettem ezt neki:D

2022. júl. 21. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy barátkoznék. Faterom is ilyen, és pár havonta azt a pár órát is k urva nehéz elviselni, még úgy is, hogy ilyenkor főleg szegény férjemet szórakoztatja.
2022. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél percig sem! Nem!
2022. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gimiben volt egy ilyen fiú osztálytársam, pontosan emiatt nem barátkoztak vele a többiek. Egy darabig bírtam, utána már hihetetlenül sok lett az egész, és csak hébe-hóba beszéltünk. Nagyon le tud szívni egy olyan beszélgetés, ahol a másik fél csak magáról tud beszélni, és mindent magához vezet vissza.
2022. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!