Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeim, milyenek a magyar...

Hölgyeim, milyenek a magyar férfiak?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy külföldi hölgy barátom, egészen pontosan orosz. És azt a kérdést tette fel nekem, hogy milyenek a magyar férfiak általában? Szombatig kaptam gondolkodási időt, arra gondoltam, hogy megkérdezlek titeket, hölgyeket, nőket, lányokat, hogy mondjátok el a véleményeteket. Bár lehet, nincs az a karakterszám, ami elegendő lenne számotokra a válaszkifejtésre. :D


Mert én tudom, hogy én milyen vagyok, de nem indulhatok ki magamból, illetve ugyebár a nők más szögből ismerik a férfiakat. Ami egyébként eszembe jutott, hogy a magyar férfiak irtó keveset segítenek a házi munkában, mert "ez még mindig a nők dolga". Azt hiszem hallottam is egy nemzetközi felmérésből, ami ez derült ki. De visszatérve, mit mondhatok még? Tudjuk, hogy általánosítani nem lehet, de mégis, hogy látjátok ti magyar nők a magyar férfiakat?



2022. júl. 21. 22:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

-többsége későn érő, később kezd el önmagára találni, kb 30 körül

-mentális dolgokkal keveset foglalkoznak

-munkába temetkeznek

-nagyon sokuk alkoholizál

2022. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
Arrogánsak, érzéketlenek, a nőkről úgy tartják, hogy a konyhában a helyük, azt hiszik magukról, hogy mindenkinél mindent jobban tudnak, kisebbségi komplexusuk van, stb. Vannak kivételek, de ők kivételek. Sajnos a magyar férfiak általában nem jó nevelést kapnak, azért ilyenek. Az udvariasság náluk addig tart, amíg p*ncit kapnak érte.
2022. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Az orosz férfiakhoz képest kulturáltak és felvilágosultak.

Az európai férfiakhoz képest elmaradottak, szűklátókörűek, egészségtelenül élnek és korlátoltak.

2022. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet általánosítani. Egy biztos: addig rendesek, míg érdekük fűződik hozzá. Ha családi tragédia történik, gyógyíthatatlan beteg a gyerek, az asszony, vagy kisgyerek meghal, 10-ből 8 lelép a könnyebb élet irányába.
2022. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, az megvan, hogy most ötmillió ember általános jellemzőit akarod megragadni?

4-es első mondata a lényeg: nem lehet általánosítani.

Kérdezz vissza, milyenek az orosz férfiak, és ahhoz képest tudod meghatározni, hogy milyenek a magyar férfiak. Általában, és azokból kiindulva, akikkel te találkoztál.

2022. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
5-os válaszadó, az megvan, hogy beleírtam a kérdésembe, hogy tudom, hogy nem lehet általánosítani?
2022. júl. 21. 22:50
 7/33 anonim ***** válasza:
60%
Azt ugyan nem kaptad meg, hogy milyenek a magyar férfiak, de azt megkaptad, hogy mennyire lenézik a férfiakat az oldalon található nők.
2022. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
48%
Tisztességesebbek mint a magyar nők többsége.
2022. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem elég vegyes, a magyarok népbetegsége az alkoholizmus is.

Vannak rendes, dolgos,értelmes férfiak hál isten, csak max 30 éves korig mind házas, stb. De sajnos sokan viszont későn érő típusok, vannak akik sosem akarnak családot pl. Többen sajnos képtelenek monogám kapcsolatban élni, ha probléma adódik nehéz meg beszélni, inkább menekülnek olyankor. Sajnos én is ismertem oLanokat is, akik tényleg nyomták, hogy nőnek a konyhába a helye, stb. Szerencsére vannak kivételek, akik normálisak.

2022. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

drogos vagyok

mentálisan roncs és üres

lelkileg beteg

érzelmileg sérült

szexuálisan aberrált.

2022. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!