Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeim, milyenek a magyar...

Hölgyeim, milyenek a magyar férfiak?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy külföldi hölgy barátom, egészen pontosan orosz. És azt a kérdést tette fel nekem, hogy milyenek a magyar férfiak általában? Szombatig kaptam gondolkodási időt, arra gondoltam, hogy megkérdezlek titeket, hölgyeket, nőket, lányokat, hogy mondjátok el a véleményeteket. Bár lehet, nincs az a karakterszám, ami elegendő lenne számotokra a válaszkifejtésre. :D


Mert én tudom, hogy én milyen vagyok, de nem indulhatok ki magamból, illetve ugyebár a nők más szögből ismerik a férfiakat. Ami egyébként eszembe jutott, hogy a magyar férfiak irtó keveset segítenek a házi munkában, mert "ez még mindig a nők dolga". Azt hiszem hallottam is egy nemzetközi felmérésből, ami ez derült ki. De visszatérve, mit mondhatok még? Tudjuk, hogy általánosítani nem lehet, de mégis, hogy látjátok ti magyar nők a magyar férfiakat?



2022. júl. 21. 22:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
57%
#17: Ne haragudj, de te olvasni is szoktal ezen az oldalon? A felnott parkapcsolatok kategoriaban konkretan a nok a legaprobb kritikara is szetszedik a ferfiakat, mikozben, mint ennel a kerdesnel is, folyamatosan szidjak oket. Forditva ulsz a lovon.
2022. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

21, tán csak nem magadra vetted?

Csak jót lehet írni, vagy mi?

2022. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
49%

16, mi van magadra ismertél, és most sírsz?

Gondolom akkor te is a klotyóba való vagy ezzel az elvvel, azért van rossz tapasztalatod a nőkkel, és azért jársz fel ide ócsàrolni őket.

Mellesleg nekem van egy szerető külföldi férjem, aki képzeld nem olyan, mint te, aki magára ismert a leírás alapján. :)

Neked mid van? Impotenciàd? Hát, arra valóban nem lesz kíváncsi egy nő sem.

Nem hisztizni kell uraim, meg ide járni lehordani minden nőt, hanem változtatni, ha meg nem megy akkor be kell érni a kocsmai lotyókkal, akiknek megfelel ez is, de egy normális nőnek ilyen felhozatal soha az életben nem fog kelleni, ezért választ sok magyar nő maga mellé külföldi férfit.

2022. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
62%
23, könnyebb duzzogni meg a nőket szidni, mint meglátni magukban a hibát.
2022. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

#22: Nem, nincs mit magamra venni a szövegeden. Viszont az elszomorít, hogy páran mennyire képtelenek vagytok egy 3 soros mondatot értelmezni, de bármiben is azt hiszitek, hogy megmondjátok a tutit.


#24: Most fusd végig a válaszokat és írd le ugyanezt a nőknek is. Valamiért, amikor nőkről volt hasonló kérdés, minden negatív választ lepontoztak és jó pár nő kiakadt. Ez ahhoz képest semmi volt.

2022. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
25, nem írom, én mondjuk eleve nem általánosítást írtam, hanem vegyes tapasztalatot, de feltűnt ez a sértettség az írásban. Lehetsz te korrekt, rendes ember, ha 10 férfi társad életképtelen és nem lehet velük normális életet tervezni, stb. 😅 Ha te normális vagy, stb, ne törődj az ilyenekkel, ilyen egyszerű.
2022. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

#26: Semmi sértettség nem volt bennem, szimplán abszurd, amikor így találják be itt a férfiakat. (Igen, ugyanúgy abszurd az is, amikor esetleg a férfiak olyanokat írnak, hogy nettó 500.000 kell a csajozáshoz és hasonlók. Valamiért, amikor róluk írok negatívat, soha senki nem jön azzal, hogy sértettséget lát a soraim mögött. Csak és kizárólag akkor írtak rám negatívat, ha ugyanúgy kezeltem a női válaszokat, mint a férfiakét.)


Nem hiszem, hogy a legnormálisabb lennék, viszont jó pár normális férfit ismerek. És nem igazán látok különbséget a 2 nem között. Azt viszont látom, hogy rengeteg nő panaszkodik a férfiakra, miközben levegőnek nézik a normálisabbakat. Ezzel konkrétan a barátnőm is egyetért.

2022. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"Azt viszont látom, hogy rengeteg nő panaszkodik a férfiakra, miközben levegőnek nézik a normálisabbakat. Ezzel konkrétan a barátnőm is egyetért."


Sajnos vannak ilyenek igen, mint ahogy vannak a golddiggerek, stb.

Ilyet speciel rám is mondtak, hogy a normálist néztem levegőnek, de mit kezdjek vele, ha nincs meg a vonzalom vagy én nem jövök ki vele jól, nem érzem jól magam a társaságában ? Akkor egyből én vagyok a szar?? Mert voltak akik így kezelték. A negatívabb tapasztalatokat már leírtam, de ezek miatt nem fogom egy kalap alá venni az összes embert. Szóval remélem érted. Pedig több volt az olyan nagyon negatív, (csak sz.xre kellettem volna, velem csalta volna a barátnőt, azt hazudta elvált és házas volt, a másik irányítás mániás , volt egy akit nekem kellett volna eltartani, másik családot sem akart. Mielőtt valaki azt hiszi, nem várom el azt se, hogy engem tartsanak el, sőt, engem irritál, ha nincs munkám, saját jövedelem,engem ne tartson el senki...)

2022. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
72%

#28: Ha valaki nem jön be, de normális, akkor pofonegyszerű a dolog: Ne mondj olyat, hogy minden pasi mennyire rossz, hanem mondd azt, hogy nem találtad meg, akivel kölcsönös lenne a vonzalom. Erre képtelen rengeteg nő.

Nekem is voltak negatív tapasztalataim, de a pofám leszakad, amit itt úgy általában a nők írnak a férfiakról. Aztán, ha lemerem írni, hogy mondjuk amikor ismerkedtem, a lányok negyede egyértelműen anyagias kérdésekkel kezdett, akkor rám akadnak ki, pedig nem mondom azt, hogy minden nő ilyen vagy hogy a többség ilyen lenne.

2022. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem szoktam általánosításokat mondani, de hiába mondok bármit, bármilyen normálisan, hogy sajnálom, de nem működik a szitu, utána én voltam elhordva mindennek. 😅 nevetséges, mennyire nem tudják ezt sokan kezelni. Az anyagias nők is szánalmasak, ezekkel egyet értek veled.
2022. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!