Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szokott szabadidejében...

Más is szokott szabadidejében a google street view-val városokat megtekinteni? Ez fura szokás?

Figyelt kérdés
Van hogy fél óráig csak a google earth-ben nézegetek különböző városokat a világ minden táján. Én az ismerősi/baráti körömben nem tudok róla, hogy más is csinálná ezt.

2022. júl. 29. 06:47
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

[link]


Mi régebben a kollegàkkal ezt nyomtuk.

2022. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mi is szoktuk játszani az egyik munkatársammal :D
2022. júl. 29. 07:51
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Simán!

Pl Budapestnek vannak részei, amik többször is fel lettek véve, érdekes nézni ahogy változott az évek alatt.

De leginkább Amerikai városokkal szoktam fájdítani a szívem.

2022. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Én a fiammal szoktam ilyet csinálni. Rádugjuk a laptopot a 102 centis TV-re és azon nyomjuk. Az érdekesebb helyeket el is szoktuk menteni, pl. Koppenhágában van egy tér, ami megszólalásig hasonlít Zalaegerszeg egyik terére...
2022. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Igen, szoktam.

Van egy kép, amire pár hónapja nem tudok rájönni, hogy mit akartak ott csinálni a mesterek... 😂


[link]

2022. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is szokásom, időnként elég szép dolgok tudnak szembejönni :D
2022. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TinaBet válasza:
35%
klassz
2022. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!