Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vizsgadruktól hogyan lehet...

Vizsgadruktól hogyan lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés
Holnap fizikai és elméleti vizsgáim is lesznek, mindkettőre készültem, volt is rá példa, hogy meg tudtam csinálni a közelmúltban, de mégsem bízok magamban. Már egy hete fáj a gyomrom és alig alszok, nagyon ideges vagyok, mert sok múlik rajta. Hogyan tudnám enyhíteni a félelmet?

2022. júl. 29. 18:45
 1/6 anonim válasza:
85%

Ezektől egyáltalán nem kell félni, nagyon könnyen teljesíthető mindegyik :)

Fizikai tesztet megfutni mindenki meg tudja, még ha nem vagy túl sportos akkor is elég könnyen teljesíthető. (Feltételezem, idén vizsgáztál és a 20-25-öt futod... De a többi szint sem vészes)

Elméletet pedig általában úgy írjuk hogy összeülünk többen és meg tudjuk beszélni, ha esetleg valaki nem tud valamit... De itt sem a legnehezebb kérdéseket válogatják össze szóval nyugi, nem lesz gond ;)

Még egy jó hír, ha esetleg véletlenül valamelyik nem sikerülne, mindegyikből lehet próbálkozni mégegyszer... Szóval ne izgulj, menni fog minden ;)

2022. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Tanultál rá? Érzed, hogy tudsz valamit? Akkor no para.
2022. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Egyszer egy színész azt mondta, hogy a századik előadása előtt is ugyanúgy izgul, mint az első előtt, csak annyi a különbség, hogy megtanulta kezelni. Egyszóval: rutin. Minél többet vizsgázol, annál több tapasztalatot szerzel és könnyebben fogod tudni kezelni.

Bízz magadban és a tudásodban, ügyes leszel, menni fog, ezekez mantrázd!

2022. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Én se tudok javasolni semmi az izgulás ellen 😕 nekem annyi segít már, hogy előtte halálra fosatósra izgulom magam, de mikor jön a lényeg, akkor elmúlik, és a feladatfa koncentrálok. De fogalmam sincs, hogy miért lett ilyen.
2022. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na mi újság, hogy sikerült? :)
2022. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenen átmentem. Köszönöm a megnyugtatást
2022. júl. 31. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!