Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elitgimnáziumban tanárként...

Elitgimnáziumban tanárként nagy szégyen, ha az ember csúnya ruhákban jár tanítani?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, szeptemberben kezdek el tanítani, de semmire sincs pénzem, már most is csúszásban vagyok az albérlet kifizetésével. A cipőim kopottak, a ruháim a turkálóból vannak, legszívesebben elbújnék a föld alá szégyenemben. A nettó 200-as tanári fizetésből viszont ez a helyzet továbbra sem fog változni. Szét fognak szedni így a diákjaim?

2022. aug. 1. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél szigorú magaddal!
2022. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen, ugyanis az ilyen gimnáziumokban csak az odajáró csemeték "elitek", a tanárok pont ugyanolyanok mint a többi gimnáziumban!
2022. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, ha a ruhaid turibol vannak, en is onnan oltozkodom, szimplan mert szeretem, de attol meg csak a jo allapotban levo, csinos ruhakat veszem meg onnan is. Miert kellene ettol meg csunyan oltozkodni?


Az a lenyeg, hogy normalisan fel legyel oltozve, ne legyen szakadt, foltos a ruhad, a szinek passzoljanak, stb, munkahelytol fuggetlenul.


A diakok meg igy is, ugy is talalni fognak valamit veled kapcsolatban, amin “csamcsoghatnak”, mert ilyenek a tinik sajnos.

2022. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A szegénység kellemetlen dolog, de nem szégyen.
2022. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

A legszuperebb ruhaim turiból vannak. Pedig nem szorulok rá. Egyszerűen a vadaszösztön...😂


És imádom hogy 178 GBP-s hobbs ruhát vadiújan 2990ért vettem. 😁

2022. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágódj ezen, lehet, hogy tök más kihívások elé kerülsz ott. Legyen meg az önérzetes válaszod erre is. Azzal is tanítasz, ha nem vagy olyan jól öltözött. Ellensúlyozd mással, legyél jó tanár, szellemes, eredeti, bátor, kreatív, stb. ne baszakodj ezen! :-)
2022. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
és gratulálok az állás elnyeréséhez! Ez egy jó dolog, élj a lehetőséggel! 6# voltam
2022. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Legyél jófej de következetes tanár!(őket mindenki bírja!)


A mindenen problémázós, kiabálós tekintélyvesztő tanárokat senki se szereti!

2022. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A turkálóban is vannak szép és csinos ruhák. Nem vagy csöves!
2022. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ha jó tanár vagy, akkor ezzel nem fognak foglalkozni
2022. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!