Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fehér emeberekről meg lehet...

A fehér emeberekről meg lehet mondani, hogy milyen nemzetiségűek?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy lengyel, német, vagy orosz? Mert én ezt nem tudom megmondani senkiről. Miért nincsen külön arcformája a nemetnek, franciának, magyarnak? Ennyire kevert a kaukázusi nagyrassz?

2022. aug. 4. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ahogy jellemzően a nem fehér emberekről sem.
2022. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Pedig vannak felismerhető jelek amivel fel lehet ismerni egy orosz, román, lengyel , francia, angol embereket.
2022. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Meg lehet mondani. Általában a nagyrészt germán eredetű népek mások, mint a szlávok vagy a dél-európaiak.
2022. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Esetleg fehérorosz...


Nyilván ez a legokosabb, amit enyhe csúsztatással lehet mondani... Más nemigen, max inkább az arcberendezésről.

2022. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

#2, #3:

Talán le is írjátok, hogy pontosan melyek ezek a jelek, vagy csak okoskodtok?

2022. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
full lengyel és egy valódi gall között nagyok a különbségek . afrikai feketéket is meg leht különböztetni , rengeteg féle fekete van
2022. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat mozogsz más nemzetek között, akkor azért szerintem rááll az ember szeme. Én Szerbiában nőttem fel, 10-ből 9x eltalálom, hogy akit látok, az magyar vagy szerb nemzetiségű-e, pedig már sok-sok éve Magyarországon élek. Meg vannak azért apróbb különbségek, és ugyan egyértelműen nem, de elég jól meg lehet tippelni sok esetben, hogy ki német (mondjuk ők eléggé hasonlítanak a magyarra), ki skandináv, ki brit vagy éppen francia, na meg pl a görögöknek is eléggé jellegzetes arca van. De az ázsiai vagy afrikai népeket sem tudod egyszerűen besorolni ilyen-olyan nemzetiségekbe, inkább csak tippelni tudsz ott is, és akkor is csak abban az esetben, ha sokat mozogtál köztük és látod a különbségeket, szóval ez nem csak a kaukázusi nagyrassz "gyengesége".
2022. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#5

Eltérő fizikum, eltérő arcszerkezet, eltérő pigmentáció, eltérő haj/ szemszín.


Például, ha összehasonlítunk egy magyart és egy svédet. akkor általában a svéd magasabb, más az arcszerkezet struktúrája, valamelyest halványabb a bőre, nagyobb a valószínűsége, hogy világosabb a hajszíne.

2022. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Shaddark ***** válasza:

Szerintem meg ennyi év alatt annyi a keveredés hogy nagyon nem egyszerű.

Én pl.

46% balkáni

24,5% kelet európai

18,1% balti

9,4% skandináv

1% finn

vagyok.

És szerintem ezzel mindenki hasonlóan van.

Pláne ha valaki családja picit nyitottabb volt és befogadott egy másik kontinensről is valakit.

"Például, ha összehasonlítunk egy magyart és egy svédet."

De te mit tekintesz magyarnak?

Fekete haj vagy szőke? Magas vagy alacsony?

Én pl. majdnem "fajtiszta" magyar vagyok, mégis szőke és kék szemű a 9,4% miatt.

2022. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egy időben többször is voltam nemzetközi képzéseken, ahol sok európai ország tagja volt együtt.

Nos, igen, nagyjából be lehet lőni őket. Nyilván egy elfogadható hibaszázalékkal.

Néhány típus: német-svéd-norvég; olasz-spanyol; orosz-ukrán; görög. Érdekes, hogy az íreket is meg lehet különböztetni az angoloktól. Az írek ugyebár kelta nép, az angolok meg szász és normann keverékek. A németekről még annyit, hogy ők nem egyféle nép: jól el lehet különíteni a bajorokat a többi némettől. Még a többi németen belül is lehet találni különbséget, de ez nekem már ingoványos talaj.

Szlovákiában járva nagy pontossággal meg tudtam ítélni, hogy magyar vagy szlovák nemzetiségű emberrel állok szemben. A szlávok másmilyen arcúak, mint mi vagyunk. A cseh és lengyel nőket simán összekeverem, de a férfiakat elég jól meg tudom különböztetni. Belgiumban el tudtam különíteni a flamandokat és a vallonokat.

Ahogy 7-es mondja, rááll az ember szeme. És persze könnyebb, ha csak 2 nemzetiségből kell eldönteni, nem húszféléből.


Persze vannak poénos helyzetek. Pl. egyszer egy fekete hajú, barna bőrű hölgy elmondta, hogy ő svédországi ("I'm from Sweden") elmondta hol dolgozik, majd látva totális értetlenségemet, hozzátette, hogy egyébként kurd nemzetiségű. :-))))))

2022. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!