Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek káros a szexuális...

Szerintetek káros a szexuális szabadság?

Figyelt kérdés
Időnként úgy érzem, hogy a szexuális szabadság tényleg lezülleszti a társadalmat

2022. aug. 5. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert prűd vagy.
2022. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Van káros oldala is, persze, de az előnyök sokkal nagyobbak, mint a hátrányok.


Több oktatás kéne, amitnálunk sajnos teljesen lezüllesztettek a narancsosok.

2022. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, hogy ki mit ért szexuális szabadság alatt?

Szerintem otthon mindenki azt csinálhat amit akar, és azzal akivel akarja. :D

2022. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha túlságosan szorítod a pillangót összetörik, de ha teljesen kinyitod a kezed elviszi a pillangót a szél.
2022. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
#4 A pillangót nem viszi a szél sehova, ha nem akar elrepülni.
2022. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Túl nagy jelentőséget tulajdonítanak a szexualitásnak. Közel sem akkora dolog az, mint ahogy sokan hiszik.
2022. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem károsítja ezzel a másikat, és nem úgy értelmezve, ahogyan azt a Vezírezredes-alellentengeraltábornagy urunk démonizálva hangoztatka, akkor nem az.
2022. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Viviana válasza:
88%
Nem érzem károsnak. Egyetlen barátom sem züllött el aki szabad partnerválasztással él.
2022. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
hát igazán botrányos szerintem is! ahelyett hogy a házasság szentségében csinálnák az emberek a purdét jönnek ezek a heteronormatív vacakságok szabadságként fémjelezve, de ez olyan kardinális társadalmunkban, hogy még a melegek is átveszik és akkor polgári esküvőt meg ilyen baromságokat akarnak. fújj. ne értsetek félre, én amúgy homokos vagyok, meg szeretem a bdsm-et, a dekadenciát, a bőrös cuccot, az orgiákat, a mulatságot, amikor a pezsgő úgy folyik mint a vér a vér pedig úgy mint a pezsgő, de a szodómia maradjon már szodómia, nem egészséges szexualitás! egyáltalán van olyan h egészséges szexualitás?
2022. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennek a társadalomnak nincs erkölcsi alapja a szabad szexualitást kritizálnia!
2022. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!