Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cigizhet titokban? Ha igen,...

Cigizhet titokban? Ha igen, miért titkolja?

Figyelt kérdés

Van egy 30-40 közötti nő ismerősöm. Régebben fiatalabb korában amikor ilyen bulizósabb korszaka volt még, akkor cigizett. Az utolsó kép amije volt cigivel, körülbelül 2013mas.


Amit tudni kell róla hogy egészséges életmódot folytat nagyon régóta, nagyon figyel a táplálkozásra és az egészséges dolgokra, ebben a témában van végzettsége is, szóval elég kompetens is a témában.


Viszont észrevettem egy két furcsa dolgot az elmúlt időben.


Az egyik, amikor véletlen a spaizában találtam egy szál drágábbnak tűnő cigit, ami ketté volt törve és úgy volt a polcon. (Nem kutakodtam utána csak valamit onnan kellett kihoznom)


A másik alkalom pedig az volt, hogy nála az egyik asztalon volt egy doboz cigi, de nem azon az asztalon ahol a cuccait tárolja hanem elkülönülve egy másikon. Ilyen gyenge vékony szálas cigi volt, megkérdeztem tőle, hogy az az övé-e, egy nagyon picit gondolkodott, mondta hogy azt csak valaki otthagyta nála, mert buliztak nemrég, és mondta a mondata végén nagyon picit hadarva hogy ő nem cigizik.


Viszont például a lépcsőházában az ajtójától nem messze van egy hamus, amiben rendszeresen láttam cigi csikkeket, van azon a szinten szomszédja is viszont őket nem láttam egyszer sem ott amíg nála voltam, illetve az épület többi szintjén nincsen hamus csak azon ahol ő lakik. És a lakásában van több öngyújtó is, ami még először logikus is lehetne, mert vannak ilyen illőolajas gyertyatartói ahol szokott gyertyát gyújtani, viszont arra külön ott a gyufa, a gyujtókat azon a polcon láttam ami közel van a bejárati ajtóhoz és a cipők is azon vannak.


Viszont soha nem éreztem nála semmilyen cigi szagot, a ruháin sem nagyon éreztem semmit, általában ezt könnyen meg szoktam érezni amúgy. Illetve ő máskor már tett dohányzás ellenes megnyilvánulásokat illetve ő maga is mondta hogy nem dohányzik többször is, nem csak nekem, másnak is. A fogai is nagyon szép fehérek.


De mindezek ellenére egyszer volt, hogy megemlítettem neki hogy mikor kint várakoztam egy szűk utcában valahol a városban, milyen zavaró volt hogy mindenki ott dohányzik és hogy alig kaptam levegőt, erre nem válaszolt semmit, nagyon enyhén az volt az érzésem mintha kicsit szégyellné magát, de nem annyira durván.


Illetve volt hogy posztolt egy képet ami elvileg az ő földbirtokán készült, és volt a képen a háttérben egy hamutálca, ami viszont üresnek látszott. Emellett volt már hogy kitett olyan szelfit amin száraznak látszott a szája, pedig nem szokott az lenni neki.


És ami még utólag visszagondolva gyanús volt, volt hogy felhívott magához, mert valamit segítenem kellett és az ő lakásában maradtam aznap, ezért mondta nekem hogy menjek le a boltba bevásárolni magamnak ami kell, de mondtam hogy még nem fontos, ő valamiért burkoltan ragaszkodott hozzá hogy most menjek le. Akkor egy picit egy dolog miatt stresszes is volt, de az hamar elmúlt. És utólag arra gondoltam, hogy lehet hogy cigizni akart, és nem akarta hogy lássam, de ez simán lehet már utolagos belemagyarázás is, mivel nem hagyott semmi nyomot sem és szagot sem.


Szerintetek dohányozhat titokban? Sokszor ez volt az érzésem vele kapcsolatban, de néha meg az, hogy tuti nem dohányzik. Ő maga tagadja, de az volt a gyanúm sokszor hogy lehet hogy csak szégyelli, viszont ha dohányzik is, tuti hogy nem erős dohányos.


Szerintetek ha dohányzik is, miért tagadja/titkolja? Felnőtt ember, nem tartozik nekem sem magyarázattal, én is csak érdeklődésképp kérdeztem rá egyetlen alkalommal amikor azt a doboz cigit láttam, ha bevallotta volna senki más nem hallotta volna.


2022. aug. 6. 02:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon "kedvelem" ezeket a "sportolok, egészségesen kajálok, de cigizek, iszok" nem gondolkodós hozzáállást. Szembesíteni kell az ellentétességével.
2022. aug. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező de smoke fetises vagy, a csikkekre izgulsz. Igaz?
2022. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom , nyomozol utana, a kepeit elemzed, a lakasat, a butorait, kombinalsz mindent mindennel. Te egy igazi zaklato vagy! Eleve mi kozod hozza? Az isten ovjon a hozzad hasonlo emberektol.
2022. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#8as, igazad van ebben, illetve más is lakott azon az emeleten. Gyanusítgatni nem akarom semmivel, ezeket a dolgokat akaratlanul figyeltem meg és vettem észre, nekem bárkinél megakad a szemem minden hasonló dolgon, és mindenre részletesen szoktam emlékezni, mert egyszerűen így működik az agyam, aztán erre még rá talán van egy kis túlgondolásos zavarom, amin szeretnék változtatni. Köszi szépen a válaszokat mindenkinek.
2022. aug. 6. 13:42
 15/16 A kérdező kommentje:
Fontos azért azt elmondanom, hogy ezek a saját kombinálások meg túlgondolások csak bennem történtek, soha egyszer sem engedtem hogy ez kihasson a viselkedésemre, azaz semmi olyat nem mondtam neki amiket ezek miatt gondolok. Tudom hogy az nagyon toxikus és beteges lenne, így sem túl egészséges ez, de tisztában vagyok vele, így az ilyeneket magamban próbálom meg kezelni.
2022. aug. 6. 13:46
 16/16 anonim ***** válasza:

Úristen, de beteg vagy😂😂😂

Az élete minden aspektusát, dátumra tudod. A legapróbb részletek sem kerülték el a figyelmedet...

Nem vagy kicsit megszállott?😂😂 Mit változtat a te életeden, ha bizonyosan megtudod, h dohányzik vagy sem? Őszintén. Omfg

2023. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!