Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki használ discordot; titeket...

Aki használ discordot; titeket is gyakran érnek különféle erősségű bántások vagy csak engem “szeret” az élet? L

Figyelt kérdés

Nem igazán tapasztaltam nőktől származó bullyingot, inkább csak férfiaktól. 18 évesektől egészen 35ön keresztül.

Kb mind arról szól, hogy nem fogsz kelleni senkinek vagy ha igen, rövid ideig. Vagy belekötnek az alakomba, holott nem is mondtam semmit sem a kinézetemről. Vagy kigúnyolják azokat a dolgokat, amiket szeretek... Ezt miért kell tenni?:D Mármint igyekszem mindet poénra venni, de van egy határ, ahol már kezd fájni. Sőt, ezeket még mind el is hiszem csak azért nem írnék senkinek sem ilyet, mégha ezt gondolnám valakiről.



2022. aug. 6. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Biztos rajtad gyakorolják a PUA marhaságokat.
2022. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Minek vagy olyan discordon ami stresszel?
2022. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2# mert sokszor elkönyvelem magamban, hogy nem gondolják komolyan, amit írnak... ez nem olyan gyakori, általában jó a hangulat csak mindig én vagyok az áldozata ennek, amikor már viszketnek a bántásra.
2022. aug. 6. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Discordon csak a barátaimmal beszélek játék közben. Erre is készült az a program, nem? 🤔 Én azt hittem, legalábbis. De a lényeg, hogy ebből kifolyólag természetesen nem talál meg engem senki.
2022. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Szar körökben mozogsz és ez nem a Discord hibája. Én vagy a barátaimmal beszélgetek ott, vagy az évfolyamtársaimmal. Fenn vagyok pár szerveren, de ott azt sem tudják, hogy ki vagyok, a profilképem történetesen egy macska, fejkendővel és max a becenevemből lehet sejteni, hogy nő vagyok.


Ha be is szól valaki, úgy elküldöm a qrva anyjába, hogy legközelebb meggondolja, kit hív kiscsillagnak, de ez azért viszonylag ritka.

2022. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 Rengeteg szerver van, kis közösségek. Minimum 95%-a kukába való, nem moderálják rendesen, a vezetők még gyerekek, tinik, ostobák vagy suttyó prolik (rengeteg 25-35 közötti ilyen gyökér van).


Volt már hogy próbálkoztak "bántani"/oltani, de nem kell hagyni senkinek. Vagy valamelyik adminnak szólsz, hogy vakarják le rólad ezeket a figurákat, vagy kilépsz. Aki normális, azt felveszed, beszélgetsz vele privátban akár, vagy más szerverre elmentek.


Tényleg nagyon sok a szánalmas életét ilyen platformokon kiélő, másokon leverni akaró ostoba ember, ne engedd magad.

2022. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Én kriptós discordokon vagyok. Ott csak idegesítő lehúzós kamuemberek jelölnek (esetek 90%-ában)


Azt meg nem is értem, hogy miért raksz fel magadról képet. Miért kell tudnia bárkinek is, hogy lány vagy?


Te magadat szívatod, az jön le.

2022. aug. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

7es: A kérdező írta, hogy nem osztotta meg a külsejét


Mindenhol előfordulnak olyan emberek, akik unatkoznak és viccesnek találják, ha másokat bánthatnak, vagy csak simán elkezdenek gyökérkedni egy szerveren


Az ilyeneket minél hamarabb ignorálni kell, mert felesleges folytatni bármit is, ha már most ilyen az illető

2022. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
7 milyen cryptos discordokon vagy?
2022. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, discordon én is csak a saját szerveremen, meg még néhány máson vagyok aktív. Úgy vagyok vele, hogy a legtöbbet kerülni kell, mert nagyon színvonalon aluliak.
2022. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!