Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy tetszek...

Mit tegyek, hogy tetszek magamnak? 23/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen akárhányszor ránézek egy fotóra és meglátom az arcom nem tetszem magamnak. Nem mondanám rondának, inkább furcsának... A legtöbb barátom szerint "szép" sármos a kisugárzásom és az arcom, de egyszerűen nem tudom elfogadni, ahogy a minimális súly feleségemet sem. Valamiért az van bennem, hogy csak a kigyúrt kockahasú férfiak azok, akik a lányoknak kellenek.

2022. aug. 7. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyszerű, kezdj el edzeni, ha ez zavar. Más nem tud változtatni rajta, csak te.
2022. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom hiány.


Valószínűleg előnyös arcod van, csak te magadnak nem így látod.


Egyébként én is ilyen voltam, hogy mindig csúnyának gondoltam magam de aztán egyetemen lett barátnőm és, ahogy nőtt az önbizalmam, egyre jobban elhittem, hogy nem vagyok olyan csúnya és még megerősítéseket is kaptam és szép fokozatosan el is hagytam ezt a tulajdonságom, hogy előnytelennek állítottam be magamat.


Valószínűleg majd kinövöd te is.

2022. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Higgy a barátaidnak, mert ők látnak téged kívülről, miközben beszélsz, örülsz, nevetsz. Egy közönséges fotón csak egy pillanatot látsz, ami éppen előnytelen lehet a fényviszonyok vagy a szög miatt, a való életben nem feltétlenül ezt látják. Ne ragadj le ezeknél.

Illetve lehet valaki nem fotogén, de egyébként nagyon attraktív.

2022. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ronda lennél, a környezeted megerősítene ebben, főleg tizenévesen.

Ha rusnya vagy, senki sem fog téged nyugtatgatni szerintem, velem legalábbis nem tették.


+ Ha tükörbe nézel, fotózod magad akkor látod egyszerűen magadat, hogy rusnya vagy!


Ha csak bizonytalan vagy, nem csesztet senki, akkor nagy baj nem lehet a külsőddel. Fogadd el magad.

2022. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!