Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnátok ha kiderülne,...

Mit szólnátok ha kiderülne, hogy a szüleitek örökbe fogadtak titeket ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék hogy pont egy ilyen hülye háttérsztorit találtak ki a fogantatásomról, tele családi drámákkal, megcsalásokkal és becsúszott terhességekkel.
2022. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
akkor már érteném miért csak nekem kicsi a szerszámom a családban
2022. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat meglepodnek, mert szakasztott masa vagyok a dedimnek🤣

Viccen kívül, valószínűleg tenyleg meglepodnek, de egy cseppet sem haragudnek, mert tudom h ertem tettek amit tettek. Es halas lennek h felneveltek.

2022. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálnám meg őket, mert szerettek úgy is egész eddigi életemben hogy nem vagyok az övüké. És lehet hogy pont így segítettek volna rajtam.


De persze addig nem lehet tudni, hogy milyen lesz a reakció, ameddig ez nem történik meg.

2022. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, hogy hogy adhattak örökbe gyereket, ilyen embereknek...
2022. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Anyámra hasonlítok a legjobban a családban. Mind kinézetre mind viselkedésre. De bőven van bennem apámból is és mind a 4 nagyszülőmből is. Sőt a dédszüleimből is van bennem rendesen ahogy mesélik hogy ők milyenek voltak. Szóval még ha 50 oldalas bizonyítékokat is adnának a kezembe, hogy márpedig örökbe fogadtak, akkor se hinném el egyetlen szavukat se :D
2022. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
En azt hittem orokbefogadtak,annyira szemetek voltak a szuleim. Elkertem az anyakonyvi kivonatot is.
2022. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit mondanék:

"Haha, jó vicc." Aztán Fortnite-oznék tovább.

2022. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meglepődnék hogy anyum 20 évesen örökbe akart fogadni ehy gyereket. Sokkal hihetőbb, hogy véletlen becsúszott aztán azt mondták hogy jól van maradhat.
2022. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, mert kb mindenki zseni a családban, főleg apai ágon, és fura lenne, hogy miért én vagyok a legokosabb, ha igazából nem is tőlük vannak a génjeim.
2022. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!