Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megbántátok, hogy tetováltatta...

Megbántátok, hogy tetováltattatok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem csak egy éve van meg, de nagyon imádom. Biztosan nem fogom megbánni, mert nagyon fontos jelentése van számomra. Viszont ha csak azért varrattam volna magamra valamit, mert tetszik a tetoválás, akkor valószínűleg idővel megbántam volna. Szerintem az a legfontosabb, hogy neked sokat jelentsen az, ami rajtad van, és akkor mindig büszkén fogod viselni. Csak divatból nem érdemes.
2022. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem mert nincs tetkóm!

Egy 50 éves rokonom mondta, hogy ő megbánta a sok tetoválását és jól gondoljam meg!(neki sok minőségi tetoválása van!)

Szerinte 1-2 kisebb tetkót bevállalhatnék, de ne vigyem túlzásba!



Én arra jutottam hogy csináltatnék szép nagy lekophtatható tetkót, azt biztos nem bánnám meg!

2022. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nincs, de a strandon amilyen elcseszett tetkókat lehet látni, biztos sokan már megbánták.

Vagy változik a "tetkódivat". Milyen nagy divat volt a lányoknak a derékra tetováltatás 15-20 éve, most meg már ciki a r....rendszám (ezt a szót nem engedi kiírni a rendszer), a combra tetovált harisnyakötőről már ne is beszéljünk. Vagy a pasiknál ugyanez a helyzet, régen nonfiguratív mintákat varrattak, most meg már egészen más a menő.

2022. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
88%
Nem. Minden tetkóm saját tervezés, saját rajz. Pont azért varrattam fel őket, hogy rajtam legyenek amíg csak élek és velem pusztuljanak el, amikor meghalok.
2022. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem . Eddig 3 tetkóm van, hétfőn megyek csináltatni a 4.et. Az elsőt 3 évvel ezelőtt csináltattam.

A 3.at például akkor csináltattam amikor mélyponton voltam,kb másfél évvel ezelőtt, azt sem bántam meg mert az is az életem része.

2022. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én nem rég csináltattam az elsőt a felkaromra és imádom...

Szerintem jól meg kell gondolni, hogy mit választunk

És, akkor nem hiszem, hogy meg fogjuk bánni

Vagy kitudja...

Minden ember más és más

De én nagyon szeretem a sajátomat

2022. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!