Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket is isegesit Der Heni?

Titeket is isegesit Der Heni?

Figyelt kérdés

Mitol nez ki igy a feje? Plasztika?

Szirnyu az a macska szaja, a zeneitol meg a klippektok az en fejem èg annyira gaz. A mozgasa meg mindene annyira termeszetelleens, nem hozza valo ez a stilus


2022. aug. 7. 21:14
 1/5 anonim válasza:
73%
Azt se tudom ki az. Valahogy szeretek a magam életével foglalkozni, mint máséba szóljak bele.
2022. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem, mert nem nézem, nem hallgatom. Ha nézném, hallgatnám, akkor valószínűleg idegesítene.
2022. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor épp szembejön velem youtube-on vagy valami hírben, igen, de igyekszem távol tartani magamat tőle. Tök jó hangi adottságai vannak, anno Megasztárban néztem... és akkor ezt erre pazarolja el, ilyen prosztó zenékre. Meg ahogy néha nyilatkozik... affektáló gyökkető IQ.
2022. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én kedvelem a csajt. Jó hangja van, de nem igazán foglalkozok vele. Amúgy vannak tőle sokkal idegesítőbb celebek. Pl Rubint Réka és a családja (Tisztelem őket, hogy ilyen munkájuk van, meg amiket elértek. De van egy határ számomra, hogy minden apró dologból elefántot csinálnak.)
2022. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, engem nem s*ggesít.
2022. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!