Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mostani helyzetre...

Eger macska kérdése:

Szerintetek mostani helyzetre forditsam a pénzem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és el indultam kreszre amit anyámék fizetnek és a vezetést is és én elkezdtem félretenni a pénzem ösztöndíjjamat de igy valahol spórolnom kell a ruhákon fodrászon és a robogómon is ami beszart és kapok 80ezret ösztöndíjat de ha félreteszem akkor a kutyának nem tudom a jobb minosigu tapot venni... Szerintetek ra er autora gyűjteni? Mar 100 ezer van rá
2022. aug. 7. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
2 éve el lett indítva a Világgazdasági fórum Great Reset projektje. Épp vezetik ki a fosszilis energiát (Fit for 55) és szépen lassan minden magántulajdonodat elveszíted. Felesleges kocsira gyűjtened.
2022. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
#1 Persze.. majd Mo-on 4 millió embertől csak úgy elveszik az autóját, meg a házát amiért fizetett nem is keveset, sőt fizet is még évtizedekig. világviszonylatban meg milliárdoktól. Hihető. következő ideböfögésed mi lesz? Hogy lapos a Föld?
2022. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

#2 A WEF hivatalos oldala.


[link]


[link]


[link]


Linkeljek EU parlamentet is, ahol a Great Resetről beszélnek?

2022. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
A kutya kajáján tuti nem spórolnék, ő nem egy tárgy hanem egy élőlény. Ha már felelősséget vállaltatok érte, akkor kutya kötelességetek megfelelően ellátni és nem szeméttel etetni.
2022. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem zavar, hogy nem kapsz benzint bele, akkor hajrá.
2022. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
Tehát, ha nem hallottatok még a World Economic Forum-ról/Világgazdasági fórumról, a Great Resetről, meg nem néztek EU parlamenti üléseket, akkor engem kell hülyének nézni és lepontozni? Kicsit vicces..
2022. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ekkora jövedelemből nem lehet felelősen kocsit fenntartani.
2022. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!