Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az MBTI típusom...

Mi lehet az MBTI típusom szerintetek?

Figyelt kérdés

INFP-re gyanakszom, de ők ugye intelligensek, én nem vagyok benne biztos, hogy annyira az lennék. :)


Szeretem a filmeket, zenét, könyveket, művészetet. Szívesebben vagyok egyedül, mint mások társaságában. Kevés barátom van, és ha társaságban vagyok, nem szeretem a kis dolgokról való beszédet. Igazából nem tudok mit mondani rá, csak hümmögök. A legjobban azt szeretem, ha mások beszélnek valami érdekes témáról, és érdekes gondolatokat vetnek fel, olyankor én is szeretek közbe szólni, és vitázni, de nem vagyok kezdeményező típus. Szeretek utazni, de egyedül, úgy, hogy csak pl. felülök a vonatra, elmegyek egy városba, és ott bolyongok, gondolkodom, és közben nézegetem a nekem tetsző épületeket vagy tájakat, amiknek hangulata van. Filmekben, zenékben is azt szeretem, ha van hangulata, meg persze értelme is. Szeretem az embereket és az állatokat.


Mit gondoltok erről?



2022. aug. 7. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligenciának semmi köze az MBTI típushoz.

A leírásodból kb. annyi derül ki, hogy introvertált vagy.

2022. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1: De van. Az intuitívak átlag IQ-ja nagyobb, mint a szenzoroké pl.
2022. aug. 7. 23:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj meg egy nagyobb tesztet, az a legtisztább. Magyarul is elérhető a 72 kérdéses verzió, de ha tudsz angolul, részletesebbeket is találhatsz.
2022. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
mire a kérdésedre választ kapsz magadtól is kitöltheted a tesztet (ami mellesleg online ingyen elérhető) kb 20-szor
2022. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált és erző vagy valoszinűleg.

Ha untatnak a hétköznapi locsogás de jó hallgatosag vagy lehetsz INFJ de ennyiből nem lehet biztosan megmondani.


Tanulmányozd a kognitiv funkciokat, a tesztek nem sokat érnek.

2022. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Melyik a *leg*jellemzőbb rád?


Az összefüggéseket, a tényekkel való alátámaszthatóságot és a logikát keresed, elvek alapján hozol döntést.


Vagy


Az értéki, fontossági szempont alapján hozol döntéseket, illetve az alapján, hogy megéri-e az érzéseid szerint így vagy úgy cselekedni, mérlegeled, mi a jelentősebb.

2022. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6: Inkább a második.
2022. aug. 8. 19:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bocsi a késői válaszért, #6-os vagyok. Tegnap volt a kresz vizsgám és nagyon kimerültem aznap estére, nem jutott energiám feljönni ide☺️


Tényleg nem köthető össze az agyi kapacitással az mbti, semmi köze nincs hozzá. Vannak olyan mbti típusok akik könnyebben, vannak akik pedig lassabban tanulnak, ennyi említenivaló lehet maximum a témával kapcsolatban☺️


Valóban INFP vagy akkor, a leírás és a válasz alapján!


20/L, enfp

2022. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Az intelligenciával annyi összefüggés van, hogy magas intelligencia kell ahhoz, hogy introvertált intuitív (INxx) legyél. De ez nem azt jelenti, hogy más személyiségtípusoknak nem lehet magas az intelligenciája.


Amúgy nem értem, ezt miért itt kell megkérdezni, amikor tök ingyenes a hivatalos teszt.

2022. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én hivatalos teszt szerint is INTJ vagyok, mégsem vagyok zseni, csupán átlagos intelligenciájú.
2022. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!