Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az normális ha az...

Szerintetek az normális ha az anyám fontosabbnak tartja,hogy neki segítsek pl takarítani,minthogy tanuljak?

Figyelt kérdés
Akárhányszor azt mondom neki hogy 'most tanulok' az a válasz hogy 'minek tanulsz? Inkább segíts' ez elég érdekes számomra. Ti mit gondoltok?

2022. aug. 7. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha az a célja hogy semmi ne legyen belőled és szenvedj egész életedben, akkor igen.
2022. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy érdekes, hogy ez pont augusztus 7-én jutott eszedbe, gondolom ki sem látsz a tanulnivalókból. Meg még az jutott az eszembe, hogyha segítenél neki, amikor éppen nem tanulsz, akkor nem baxogatna tanulás közben.
2022. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
2-esnél a pont !
2022. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Mit tanulsz? Milyen szakon?
2022. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy van ilyen. Én egyetem után itthon voltam egy ideig betegség miatt. Mikor leültem volna, hogy tanulok, felfrissítem a dolgokat mielőtt állásinterjúzok, faterom sosem hagyott békén. Bár a hülye is látja, hogy nem akarja hogy dolgozzak, mert akkor nem lesz kivel megcsináltatni mindent itthon. Annyit dolgozok itthon, mintha eljárnék melózni, csak ingyen.
2022. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Talán ideje lenne megtanulni beosztani a napodat. Mert az kizárt hogy minden ébren töltött időt tanulással töltesz.

Mivel együtt éltek, teljesen alap hogy együtt kell eltakarítani a közös mocskotokat is. Előbb-utóbb mindenkinek meg kell tanulnia az időmenedzsmentet. El kell érned hogy beleférjen a napodba a takarítás is meg a tanulás is. Egyiket sem mismásolhatod el. Ez is a felnőtté válással jár. Egyre több feladat és felelősség.

Gondolom, akármikor megkér valamire, azonnal azzal takarózol hogy azért nem tudod megcsinálni mert tanulsz...

Amúgy megbuktál? Vagy miért kell augusztusban tanulnod?

2022. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Nehéz elképzelni hogy csak akkor tudj tanulni amikor valamit meg kell csinálni a házban.

Egy bizonyos kor után elég nagy parazitaság elvárni hogy a segítséged nélkül tegyék eléd az ételt, tisztítsák el a csetresed, mossák, teregessék és vasalják a ruháidat, tartsák tisztán a környezetedet, stb...

Kétlem hogy csak az a negyed óra állna a rendelkezésedre tanulásra, amíg anyád kiteregetteti veled a ruhákat.

Mindkét feladat fontos; az egyiket azért csinálod hogy olyan jövőd lehessen amilyet akarsz, a másik meg azért, mert már most is vannak kötelezettségeid magaddal, és a családoddal kapcsolatban.


De persze vannak extrém esetek; ha 0-24 betonozni meg árkot ásni hívnak, akkor az nyilván más, de gondolom nem erről van szó...

2022. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Nyári szünet kellős közepén mire tanulsz?
2022. aug. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jó, egyfajta egyensúlyt ki kell feltétlen allakítanotok.
2022. aug. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!