Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyanok akik...

Vannak még olyanok akik nagyon érzik milyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Én valahogy kiskorom óta mindig nagyon jól meg tudtam állapítani hogy ki milyen, mintha valami képességem volna. Általában az emberek szeméből olvasom ki, a jóság az általában észrevehetően sugárzik, de ugyanúgy a kétesség és a rossz is, így például a rossz embereket elkerültem. Általában nem is csalódtam, csak néha kétes emberekben, mert a legtöbbjük az, és kényelmetlenül szoktam magam érezni köztük mert nem lehet tudni mire számíts tőlük, így turpisoknak kezdtem nevezni őket (fejletlen emberek).


Van még valaki aki hasonlóan létezik?


A kérdésfeltevő: Csodabogár


2022. aug. 9. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Hülyeségnek tűnik de én is ilyen vagyok szerintem. Nem külső vagy vagy stílus alapján ugrik be hogy milyen az illető, de nem is az alapján hogy mit csinált amikor először találkoztunk, hanem valahogy kisugárzás alapján.

Kb olyan mint amikor nézel egy filmet és már az első pillanattól fogva tudod, hogy "ő lesz az a karakter akire nem számíthat majd a főhős baj esetén" vagy "oh ő most rossznak tűnik, de legbelül igazából jószívű"


Mindig úgy voltam vele hogy rossz dolog első benyomás alapján megítélni valakit, viszont annyiszor bejöttek már a megérzéseim, hogy nehéz nem hallgatni rájuk.

2022. aug. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Én is egyből megérzem. Valakitől egyenesen kiráz a hideg a közelében, annyira átjön a negatív énje kisugárzás formájában. Akkor is, ha mosolyog...
2022. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez valószínűleg jó emberismeret, nem megérzés vagy egyéb misztikum. Tudat alatt azonosítod az apró jeleket, amik másoknak nem biztos, hogy feltűnnek.

Én is jó emberismerő és szociálisan érzékeny vagyok, a férjem viszont nagyon-nagyon nem. Sokszor eredményez ez vicces helyzeteket, ahol egy újonnan megismert illetőről ellentétes véleménnyel vagyunk, és végül (eddig) mindig nekem van igazam. :)

2022. aug. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shaddark ***** válasza:
100%

A kommunikációban a mondott tartalom a kommunikáció kb. 20%a. A többi a testbeszéd, hangsúly, hanghordozás, mimika...

Vannak akik jobban "leveszik" ezt, vannak akik kevésbé.

A jó ember ismerők adott testbeszédhez, mimikához képesek érzelmet társítani, így kiszúrják hogy mennyire hiteles vagy hiteltelen a mondott tartalom és persze maga az ember.

Milyen szándékkal viszonyul hozzánk.

Ezt nevezzük ilyen "mágikus" szavakkal kisugárzásnak.

A kommunikációban részt vevő összes elem egymáshoz képesti viszonyát.

Vannak akik úgy születnek, hogy ez ilyen képesség, készség szinten megy nekik.

2022. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shaddark ***** válasza:
73%

Még egy kiegészítés, nem minden esetben, de a legtöbbször a nők sokkal jobbak ebben. A képesség a nagy részükbe be van építve, úgy születnek. Van is egy ilyen szintén mágikus neve a képességnek, "női megérzés" :)

Amiből semmi sem érzés, tudat alatti megfigyelés és értékelés.

2022. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is ilyen vagyok és még az energiákat is érzem.
2022. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!