Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ha egy lány azt...

Mit jelent ha egy lány azt mondja hogy még élni szeretne, meg hogy nem élte ki még magát?

Figyelt kérdés
Pontosan mit ért ezalatt?
2022. aug. 9. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom hogy nem akar még karriert építeni, elköteleződni, családot alapítani gyereket vállalni, hanem csapongani, bulikázni szeretne.
2022. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bulizni, utazgatni, szexelni bárkivel, élni az életét...
2022. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem érdemes vele foglalkozni. Tapasztalatból írom.
2022. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar felelősséget, kötöttséget.
2022. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Le akar koptatni.
2022. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Felszíni olvasatban az Ifjúsági Örömök világában óhajt még lebzselni, nem kér a felelősségből, kötelességből, érettségből.


Mélyebb értelemben valószínűleg tényleg belőled nem kér, és a fent felsorolt örömöket nem veled kívánja átélni. Szerintem buktad.

2022. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy kerüld el jó messzire.
2022. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

#6oshoz kieg:


Amúgy nincs is olyan, hogy valaki "kiéli magát". A legtöbb embernél ez inkább a kiégés, csömör, undor kifejezésekkel írható le.


Vagy van a lánynak egy listája ilyenekkel, hogy "megrak egy néger kosárcsapat a Bahamákon", "csacsitúra a Grand Canyonban", "negyven liter Aperol-spritz" -- és ha mindet kihúzta, akkor már eléggé kiélte magát, és elmegy egy gyárba melózni, meg gyerekeket szül egy buszsofőrnek és példás családanya lesz? Vagy hogy kell ezt elképzelni?

2022. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Jaj ez most nagyon divatos kifejezés lett az utóbbi pár évben a fiatal csajok körében, nagyjából úgy lehetne lefordítani, hogy "ocsortányul be akarok rúgni minden este és a hányásomban fuldokolni, dugni akarok fűvel-fával, egyszerre két-három pasival is, hatalmasakat akarok szopni, ki akarok próbálni mindenfélét ami káros és illegális", csak rövidebb és költőibb azt írni hogy "én még élni akarok".
2022. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Nálam nem az a kiélni magam hogy szétrakatom magam négerekkel, meg amiket írtatok.


Hanem hogy utaznék mondjuk olyan helyekre, ahova majd később gyerekkel-családostul mondjuk nem mennék, megismernék jó embereket, tanulnék, fejleszteném magam, kalandoznék (szeretek sokat túrázni) kipróbálnék új dolgokat, hobbikat. Én szeretem azokat az időszakokat mikor nem vagyok kapcsolatban, mert eszméletlen sok idő felszabadul és magamra fordíthatom, és ezek a dolgok mind építő jellegűek. Most is ilyen időszakban vagyok és őszintén most hátam közepére se kívánok komoly kapcsolatot. És egyáltalán nincs teletömve sem a szám jobbról-balról farkakkal, de elhiszem hogy van akinek ez jelenti az önmagát kiélés.

2022. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!