Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor az utcán direkt feltűnő...

Amikor az utcán direkt feltűnően végignézek egy lányon, majd a szemébe nézek és mosolyog, az azt jelentheti, hogy ő sem tart engem csúnyának, vagy csak zavarban van?

Figyelt kérdés

Egyszer egy lány ugyanezt csinálta velem, én is picit elmosolyadtam akaratlanul is. Gondoltam kipróbálom, szinte mindegyik elmosolyodik.🤷‍♂️

Persze csak akkor, ha már előtte "összakadt" a tekintetünk, különben észre sem venné.



#szem #végigmér #Direkt feltűnően
2022. aug. 10. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha rád mosolyog egy lány, akkor több mint valószínű, hogy szimpatikus vagy neki.

Ha zavarban lenne, akkor elfordítaná a fejét, vagy lesütné a szemét, de csak úgy "zavarban vagyok" alapon nem mosolyog rád egy lány, ha nen tart szimpatikusnak.

Röviden, igen, kölcsönös a szimpátia, azért mosolyog rád, mert te is bejössz neki.

2022. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Na most velem volt egy olyan sztori, (lány vagyok), hogy a metrón észrevettem egy lányt, nagyon csinos volt, meg kicsit kihívóan is volt öltözve. Amikor leszálltunk, előttem ment, szembe meg jött egy srác és nagyon alaposan megnézte. Direkt figyeltem, tudtam hogy meg fog akadni a szeme rajta. És mosolyogtam az orrom alatt, a srác meg észrevette, és jól összemosolyogtunk. Aranyos pillanat volt.
2022. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Ez semmit nem jelent, csak nem full depressziós élet unt ennyi. Lehet csak viccesnek tart vagy bármi. Rám is mosolyogtak már volt olyan de nem hiszem hogy tetszenék bármelyiknek is.
2022. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg tetszel nekik, van náluk esélyed.

Van amikor csak szimplán rád mosolyog mert te is azt teszed.

2022. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem igy van!

Sokszor viselkedtek igy velem (nő) de en undorítónak tartom az utannam futyulest es egyeb feltunoen bámuló ffiakat.


Mosolygok de csak rajtuk, mert SZÁNALMASAK.

2022. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan mintha kuncsorognának a figyelemért. Tenyleg szanalmas ha még futyolsz is hozzá.
2022. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
🙌🙅‍♂️ Hé, nem is tudok fütyülni. Ha tudnék sem fütyülgetnék, szerintem is szánalmas.🤷‍♂️
2022. okt. 15. 18:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ettem elég répát kiskoromban😐🥕
2022. okt. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!