Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy átlagos 25 éves nő?

Milyen egy átlagos 25 éves nő?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta zavar a dolog, hogy nem jövök ki a kortársaimmal, mert egyszerűen fura/más vagyok. Mit tegyek hogy átlagos legyek? Milyenek, miket csinálnak szívesen a korombeli fiatalok manapság? El vagyok keseredve, változtatni akarok magamon!

2022. aug. 11. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Miért másokkal foglalkozol? Minden ember más, mások az érdeklődési körei..stb.


Foglalkozz magaddal és magadból hozd ki a maximumot.

2022. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez sok mindenen múlik, mert manapság 1 korosztályon belül is nagy a szakadék. Nem mindegy, hogy pl. még egyetemista/szakképzős nappali tagozaton, vagy dolgozik, dolgozik és tanul, házas, gyereke van stb.
2022. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

25 évesen sokféle helyen tarthatsz.


Lehetsz phd hallgató, elismert szakember

Lehetsz elvált 2 gyerekkel

Lehetsz gyerekstátuszban otthon (pl közben alapképzést végzel vagy kisebb munkáid vannak)

Keresheted önmagad

Lehet, hogy sok felelősséged van, beteg idős rokont kell ápolni

Vezethetsz céget

Indulhatsz választáson


Ebben a korban szerintem nagyon széles a mezőny.

2022. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Egy átlagos 25 éves nő

- 25 év 6 hónapos.

2022. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
25 éves csajok szeretik a gloryhole
2022. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Átlagos mai 25 éves nő (vagy inkább csaj): barátnőzik, bulizik, pasizik, nézi a pasikat ha épp szingli, ha van pasija és komoly kapcsolata van akár össze is költözik vele, de sokat lóg a barátnőivel. Érdeklik a ruhák és a divat, hétköznapi témái vannak, pl h kivel mi történt meg egy kis pletyka is.
2022. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Miért kellene átlagosnak lenni? Nem éreznéd jól magad attól, hogy a színjátékodért cserébe emberek vegyenek körül, higgy nekem.


Én elütök eléggé a korombeli átlagtól. Az érdeklődési köröm miatt eleve sok embertől vágtam el magam, főleg barátnőkkel nem maradt sok közös téma, eleve nagyon erős a racionális énem és nem bírom elviselni ezt a sztárdiétás-horoszkópos szentimentálborzalmat, sem érdemben hozzászólni. De ami engem érdekel, az általában a fiúkat érdekli, szóval ki is esett az emberek jelentős része. Ha ez nem lenne elég, sok vitám és meg nem értett élményem volt abból is, hogy korán költöztem el otthonról anélkül, hogy anyagilag mögöttem lennének a szüleim, korán megismertem a párom, akivel megvan a kis hűséges, bohókás kapcsolatunk. Hiába járunk el bulizni, sok embernek hátrány volt, hogy én nem tudok és nem is akarok a párom nélkül bulizni és kerítőnősködni egy buliban, mert nem esik jól... Szóval szép lassan megszűnt a kapcsolatom a korosztályom jelentős részével és egy elég spéci rétegből kerülnek ki a barátaim. 😅 De ennek ellenére vannak, nem is kevesen, szóval aggodalomra semmi ok, ne magadon változtass, hanem a közegen magad körül. Meg fogod találni a saját köreidet.

2022. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A húszas éveidben nőként lehetsz 3 gyerekes anyuka férjjel, kertes házzal, meg otthon elő, egyetemet végző bulizós szingli diák, akinek 1000 ft megtakarítása sincs. Na meg a kettő között bármi. Úgyhogy nincs olyan, hogy átlagos 25 éves.


Én 25 évesen otthon laktam, volt munkám, de keveset kerestem, szingli voltam, kevés barátom volt. Pár nap múlva leszek 27, most a párommal élek, jobban keressk, igaz barátom most sincs sok. De pl a párom 25 és ő még nem fejezte be az egyetemet, de külön él ugye a szüleitől (kap támogatást). Ő mondjuk férfi, nem ezt kérdezted :D

2022. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást
2022. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%

Iszik, dohányzik, legalább 12 éve nem szűz, minimum 10-15 pasija volt már, műszempilla, műköröm, divatos cuccok, insta, külföldi nyaralás, fesztiválok, sokaknál besikerült gyerek valamelyik aktuális pasitól.

Röviden ennyi.

2022. aug. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!