Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mennyi idővel indulás...

Ki mennyi idővel indulás előtt szokott felkelni reggel? Miket csináltok?

Figyelt kérdés
Én általában 1 órával előtte kelek, kávézok, közben nézek valamit Youtube-on, fogmosás, öltözés, kezdek valamit a hajammal. Ha nagyon muszáj, kész tudok lenni fél óra alatt is, de az nagyon kényelmetlen úgy. Viszont szeretnék kevesebb időt tölteni a reggeli készülődéssel, szóval kíváncsi vagyok, mások hogy csinálják.

2022. aug. 12. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
30 perc. Mosdó, reggeli, indulás.
2022. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nagyon rosszul alszom, tehát kb 15 perc. Felkelek és gyors egy wc, majd magamra kapom a ruháim és elindulok. De korábban olyan 40-45 perc.
2022. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
40-50 perccel kelek korábban. Kávé, fogmosas, öltözés, minimális smink, gyerekektől elköszönés (5-10 perc). Télen hamarabb kelek, mert sötét van,lassabban megyek, kocsit melegítem kicsit indulás előtt.
2022. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Másfél órával. Alvászavarom van, nagyon nehezen ébredek. Pisi, kávé, fogmosás, szellőztetés. A cicáimnak kaja, víz, alomtisztítás és pici törődés. Mosakodás, öltözködés, fésülködés, egy egészen minimális smink (primer, púder, szemöldök kiemelése).
2022. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyjából egy órával előtte. Én is nehezen ébredek, nem alszom valami jól, szóval kell egy "kis" idő, mire ki tudom magam rángatni az ágyból. Utána mosdó, reggelizés, kávé, öltözködés, újra mosdó, majd táskaellenőrzés és indulás.
2022. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
69%
1 órával. Felkelek, pisi, arctisztítás, kávé, táskapakolás, ruhák előszedése, fogmosás, smink, öltözés, fésülködés és go.
2022. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fél 7-kor kelek, fél 8-kor indulok.

Magamhoz térek, még fekszek kicsit, mert nagyon szeretek aludni. Utálom a reggeleket. Wc, fogmosás, öltözködés, megcsinálom a hajam. Szempillaspirálozás. Ez mind pár perc.

Aztán reggeli, közben netezek általában. Majd indulás.

N

2022. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálam érdekes ez, mert néha felkelek, kávé/energiaital közben megnézem az e-maileket, néha el is kezdem dolgozni és csak órák múlva indulok el.


De alapvetően valahol 1 óra körül lehet. Én alapból reggel szeretek zuhanyozni, frissen mosni a hajam.

2022. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
1 óra , szarok , tusolok , eszek
2022. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1ora 20perc. Zuhanyzas, kaja összedobása, felöltőzés, kávé.
2022. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!