Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egyedül vagy otthon nappal...

Ha egyedül vagy otthon nappal beszoktad zárni a bejárati ajtót?

Figyelt kérdés
Én igen, ha pl az emeleten vagyok, vagy alszom, pedig biztonságosnak mondható környéken lakom. Néhány családtagom meg pont ennek az ellenkezője. Gyakran van, hogy éjszaka is nyitva hagyja, vagy be sem csukja.
2022. aug. 12. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
be. az autót is bezárom.. tesóm sz@rik rá. Járó motorral is otthagyja a háza előtt a kocsit, van hogy 5-10 percig is őrizetlenül.
2022. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár nekem most olyan a bejárati ajtóm, hogy kívülről is kilinccsel nyílik. Amíg olyan helyen laktam, ahol kívül csak egy "gomb" volt az ajtón és csak kulccsal lehetett nyitni, azt nappalra nem zártam be külön.
2022. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szomszédban volt betörés, pedig biztonságos környék. Ők mindig nyitva hagyták az ajtókat. Mi mindig mindent bezárunk, a rutin része.
2022. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Be szoktam, mert a szomszéddal közös folyosó van és oda járnak dohányozni.
2022. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Van két kutyám, akik már akkor darabokra szednék az idegent, amikor hallják, hogy idegen személy óhajt belépni. Aki velem jön be, és érzik, hogy nincs gond, akkor nincs gond, de akkor is még türelmesen nézik egy ideig. Ha nélkül vagy apám nélkül lépne be valaki, a betörő ijedtében visszaugrik, és a lélek is kiszállna belőle... talán.


Mindenesetre én ilyen magasfokú védelem mellett is zárom. :D És ez nem olyan, mint a kert, hogy előtte bedob mérgezett husit a vadbarom, és ártani sem tudna nekik úgy a kicsi előszobában, hogy neki végül ne lenne annyi.

2022. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig.
2022. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, be szoktam. Társasházban lakom, és olyan az ajtó, hogy kulcsra kell zárni, ha azt akarom, hogy ne tudják kinyitni, mert mindkét oldalán kilincs van.
2022. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Nagyon jó környéken lakunk, 6 ajtón kell átmenni, hogy a mi lakásunknál legyünk, be vannak kamerázva a folyosók és 0-24-es porta is van.
2022. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bárhol laktunk, éjjel nappal száz lakattal volt zárva minden. Mi fososak vagyunk.
2022. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ejjel nappal zarjuk a vasracsot is. Nagy emberevo orzovedo kutyak is van. Tarsashazi lakas.


Regen volt betores,most felkeszulten varjuk.

2022. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!