Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magadra ismersz?

Magadra ismersz?

Figyelt kérdés

Amikor beesteledik, álmodozni kezd…

-Szeretem az éjszaka magányát….

Azt élvezi a legjobban, ha fantáziája szabadon csaponghat, kéjjel kortyolgatja ezt a varázslatos mérget. Gondolatvilága rendkívül gazdag, és ha leszáll a sötétség, agya nekilendülí:

-Annyi elképzelésem van, hogy másoknak is adhatnék belőlük.

Amikor felébred, világosabban látja, milyen elkeserítő a valóság.


2022. aug. 12. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Pár eltérés kivételével igen.

Miért?

2022. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni, az utolsó mondat nem
2022. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.


Szerintem a legtöbb emberről elmondható, hogy aktívabb az agya éjszaka, és ez természetes dolog. Az én agyam és gondolataim nappal is aktívak és nem látom "szarnak" a világot sem.

2022. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kis módosításokkal igen:


-Szeretem az éjszaka nyugalmát...,

amikor nem kell senkivel szxelni.

Ha fantáziám szabadon csaponghat, melynek gondolatvilága rendkívül gazdag, és ha leszáll a sötétség, agyam neki lendül a szabad szárnyalásnak.

-Annyi elképzelésem van, hogy másoknak dehogy adnék belőlük, mert én akarnám mindet s azonnal megvalósítani!

Nagylelkűségem határtalan....


Amikor felébredek, világosabban látom, milyen elkeserítő a valóság és mennyi teendőm van, amik miatt megint nem lesz az ötleteim megvalósításából semmi vagy már el is felejtettem, hogy mit akartam.


Ekkor elszomorodok és bánatomban betolok egy szendót.

CARPE DIEM!

2022. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hmmm nagyon nagyrészben igen. A rengeteg gondolat és fantázia. Bár a negativitás nem korlátozódik az ébredésre. Írnom kellene, de nem találom a megfelelő formát, amibe önthetném mindazt, ami bennem van. Mintha az a világ túl hatalmas és komplex lenne az én kifejezőkészsegemhez.
2022. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Mi ez a költemény? Bár én itt már semmin sem lepődök meg.. semmin...
2022. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6: pedig sztem nyilvánvaló.. :


a kérdező azt akarja finoman tudomásra hozni, hogy éjjelente nagyon magányos, tele van kielégítetlen fantáziákkal, amit nincs kivel megélnie, ezért önkezével oldja meg, amit viszont már nagyon un és szeretőre vágyik, aki hozzá hasonlóan érez.

Szívesen megélné bárkivel, de amikor felébred, akkor rádöbben, hogy megint senki sincs mellette és ez felettébb elkeseríti őt és most itt várja a kapcsolódási lehetőségeket.


Szóval szerintem erre gondolt a költő. :)

2022. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

7:

Szerintem te gondoltál erre, nem a költő! 😁

2022. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8: nem hiszem, de poénnak jó volt, amit írtál, jót nevettem! :D
2022. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most már csak a kérdezőnek kellene megerősítenie, hogy jó volt-e az elemzésem, de lehet, hogy most épp más dolga van! :D
2022. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!