Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik a szerényebbek,lányos...

Kik a szerényebbek,lányos vagy fiús anyák?Ez csak egy szimpla felmérés.

Figyelt kérdés
Sokszor úgy vettem észre,hogy a fiús szülők rendesebbek másokkal,lazábbak az anyukák nem annyira nagyképűek bár biztos van köztük.Sok lányos anya arrogáns,tapló viselkedésű mintha szemetebbek lennének.Ki ha nem én típusúak persze ugyanez meglehet a fiús szülőkbe is.Tudom nem a belső tulajdonság miatt lesz valakinek épp fia vagy lánya.
2022. aug. 13. 08:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy mondom ezt,hogy egy fiús apa megfenyegetett halálosan korábban.Pl párom testvérének többnyire lánya van és elég undok,arrogáns árad belőle a gyűlölet,míg nekünk csak fiaink vannak és párom sokkalta szerényebb mint a testvére.Védőnőbe is az volt a kedvesebb akinek csak fia volt,a másik lányos anya és egyszerűen tönkre akart tenni.Persze ezek csak példák,de a JÓ Szűz Máriának is fia született csak tudtommal aki biztos vagyok benn hogy nem viselkedett bántóan másokkal szembe.De ezt megfigyeltem munkahelyen is hogy a lányos szülők sokkal zordabbul viselkedtek másokkal mint a fiúsak.
2022. aug. 13. 09:06
 2/10 A kérdező kommentje:
Pl ott van Eminem neki csak lánya van de írt egy dalt amibe meggyilkolja a nejét,amiből bíróság lett.
2022. aug. 13. 09:08
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
A fiús anyák anyósként maga a pokol... Lehet, hogy másokkal szerényebbek, de az új családtaggal - tisztelet a kivételnek - borzalmasak tudnak lenni. A lányos anyák hajlamosabbak nem utálattal kezelni a vejüket.
2022. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A fiús anyáknál rosszabb nincs, csak tőlük mentsen meg a sors.

Minden szempontból gusztustalanok. És belőlük van a több sajnos, mert évek óta alig születnek kislányok, mindenkinek fia van.

2022. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én fiús anyaként nehezen találtam a közös hangot olyan anyákkal, akiknek lányuk volt. Teljesen más világ, más temperamentum jellemzi egy anya-lány kapcsolatot, mint egy anya-fiút, ezt ne feledjük. Véltem felfedezni egyfajta "arcoskodást" is bennük.

Viszont a legnagyobb fiam barátnője (mindketten 21 évesek) olyan, mintha a lányom lenne, nagyon jó kapcsolatot tudtunk egymással kialakítani. Együtt szoktunk vásárolni is, sokat beszélgetünk. Így 3 fiú után olyan, mintha nekem is lenne egy lányom ❤

2022. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem van lányom is fiam is szóval én igazából vegyes vagyok de akiknek csak lányuk van tiszta utálatok.
2022. aug. 13. 14:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Az összes azért nem gusztustalan,vannak jó nők fiús anyában is pl nem véletlenül fekteti meg pár fiú a saját anyját,mint egy korábbi riportban de ott az anyuka szép is volt.
2022. aug. 13. 14:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy.
2022. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Te vagy a beteg akkor nézd meg a videót róla.
2022. aug. 13. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs de én nem vagyok aberrált, nem nézek családi szexes dolgokat.
2022. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!