Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki keveset keres miért kell...

Aki keveset keres miért kell mindenképp külön költöznie a családtól?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok, de annak mi értelme hogy megy a sírás hogy drága az albérlet és alig él meg.


Persze akinek mondjuk alkoholisták otthon a szülei az ok, de a többségnek csak derogál velük lakni


2022. aug. 13. 12:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem csak az lehet a gond, ha isznak, hanem az is ha pl. nem hagynak élni, mindennapos a veszekedés és ugye nem csinálhatsz te azt amit akarsz, mert nem a te lakásod/házad...

Ezek egy idő után teljesen kikészítik az embert így egy megoldás van, az pedig a költözés.

2022. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem alkoholista az anyám, mégsem engedi, hogy nála lakjak.Apám az alkesz, de vele nem is tartom a kapcsolatot.Egyébként nála sem lakhatnék.
2022. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Mert a legtöbb emberben egy ponton megérik egy ilyen nagyon durva mehetnék érzés. Nálam ez olyan erős volt, hogy még a stresszes, idegileg és anyagilag megterhelő élethelyzetet is inkább bevállaltam.


Nem akartam már a szüleimmel élni, az ő szabályaik szerint működni. Ettől még szeretem őket, de milliószor jobb nélkülük elni. 23 voltam.

2022. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell mindenképpen. Ki nem szarja le ki mit szól hozzá
2022. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
Az önállósodás egyik legfontosabb eleme a különköltözés...belül is jobban felnőttnek tudod érezni magad ha nem anyád mossa a gatyád...és igen drága az albi és alig élsz meg de megélsz, meg tudod csinálni te magad egyedül...ez egy fontos pont a felnövésben
2022. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Ötös, abban mi a sikerélmény ha nyomorogsz egy albérletben?
2022. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem figyeltél :D Önállóan teszed, és van egy motivációd feljebb menni. Szerintem nem feltétlen probléma hogy nem egy családiházban kezded 22 évesen az elköltözést...Megteremted amit elsőre önerőből megtudsz, és szépen javítod fejleszted magad és az életed...
2022. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
7es hogyan mész feljebb ha az albérlet fenttartása felemészt minden időt és nem jut időd az önképzésre? Vagy nem karrier terén értetted?
2022. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Lehetőségek...állami OKJ youtuberól tanulni valamit amivel lehetnek fusi melók, mondjuk esténként...nem kell feltétlen meló után beesni a netflix elég 4 órára, és például úgy...
2022. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
9es ha bejáros az illető és Usten háta mögött lakik ajkor a bejárással együtt a 8órás munkaidőbe 11órát távol lehet otthontól és ez még a poitiv helyzet. 21 évesen ezt tapasztaltam meg hogyha vidéki vagy és utaznod kell busszal mennyi szabadidőt emészt fel 1-1 meló vagy diákmeló... aztán fáradtan képezd magad egyedül. Ebből nem lehet kihátrálni ilyen könnyen, pláne így...
2022. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!