Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet jó Instagram...

Hogyan lehet jó Instagram profilt összeállítani? 25N

Figyelt kérdés

Milyen tartalmak keltik fel az emberek érdeklődését, amire azt mondják, hogy "hű, milyen jó ember", "milyen okos", "mennyi barátja van" stb.

Szóval ami érdekli az embereket, és nem megszólnak azért, hogy csak dicsekedni akarok



2022. aug. 13. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Tedd ki a melled meg a segged, anélkül nem lesz sok követőd!
2022. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Eh...elsősorban fontos hogy az olyna tartalmak mögöt tnem ez a cél húzódik. Hanem van az embernek egy márkája egy üzenete egy küldetése...akár a bőrápolás, akár a hormonproblémák, betegségek, akár az üzleti élet, előadástechnika...és ebbe ő őszinte szenvedélyből belerakja amit csak bír és általában ők élvezik is...és akkor emberek csak úgy maguktól jóka tgondolnak róluk....


a jó tartalom nem úgy indul ki hogy azt akarom hogy idegen emberek azt gondolják hogy sok barátom van és okos vagyok...szerintem kéne neked egy kis önismeret ha ez a cél, mert valamiért ezt idegenektől akarod megkapni instán...ha valóban befutsz nem fogod bírni mikor kiírják a hunfluencerre hogy buta vagy... :(

2022. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Manapság nagyon nehéz instára kezdőként olyen tartalmat csinálni, amire felkapja az ember a fejét. Mert megvannak azok az oldalak már, amiket az emberek többsége követ, ezek mellett nagyon nehéz újat mutatni, ami sikeres lesz.

Engem pl. a divat érdekel és csak külföldi influencereket követek ilyen témában.


27/L

2022. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!