Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz arról, ha valaki...

Mit gondolsz arról, ha valaki oldalán csak pozitív kommenteket látsz és semmi negatívat?

Figyelt kérdés

A kérdést egy Csernus-beszélgetés ihlette.

De én függetlenül kérdezem attól, hogy híres-e vagy celeb-e vagy a Mari néni-e a szomszedból...

Általánosságban mi a benyomásod?


2022. aug. 16. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy olyan bnőm aki olyan hogy könnyen bizalmadba avatod igazi barátnak tartod, jokat lehet vele nevetni, lelkitárs, segít a bajban melletted áll, de..egy óvatlan pillanatban amikor nem látod rányomul a pasidra..


Ennek a "barátnőmnek" látom a face oldalán ahogy más lányok írják hogy nagyon szeretlek igazi barátnőm vagy, és a többit..mert ők nem tudják róla, amit én már tudok.


Hogy mi a benyomásom arról amikor valaki oldala tele van pozitiv véleményezéssel? Hogy az illető biztos jól manipulál.


Ezt én irtam ki, kicsit más kapcsán, de érdekes azert.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1187..

2022. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ettől önmagában még semmit sem gondolok.
2022. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hu 1es, én is ismerek egy ilyen csajt... Egy az egyben mintha róla írnál. Undorító egy ember...

Egyébként én azt gondolnám, hogy talán törli a negatív kommenteket.

2022. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos törli a negatívat. Én is töröltem, nagy celeb nem voltam de gyártottam tartalmat kb egy évig és nagyon rosszul estek a negatívak, olyankor ment a törlés tiltás. Aztán persze abbahagytam a dolgot, mert aki ennyire rosszul viseli annak nem való :D


Láthatod pl itt meg Redditen írnak ki influencerekről kérdést és megy alatta a negatív kommentelés, de a Youtube vagy Insta TikTok stb oldalukon meg nincsenek, csak pozitívak.

2022. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt youtube on láttam állandóan, még amikor a dislike is majdnem annyi, mint a like, de azért szinte csak pozitív kommentek... Röhejes.
2022. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!