Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bolti eladók, pénztárosok, ti...

Bolti eladók, pénztárosok, ti hogy bírjátok elviselni azt a sok embert?

Figyelt kérdés
Némelyik vásárló iszonyatosan bunkó, tájékozatlan, lekezelő, mégis ti kapjátok a “semmihez nem ért”, “nincs tudása” “ miért nem ment el tanulni” jelzőket.

2022. aug. 18. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Én az ellenkezőjét tapasztalom, hogy a bolti eladók szoktak bunkók, lekezelőek lenni. Tisztelet a kivételnek.
2022. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Úszómester voltam, hasonló a sztori. Sok a hülye, azért mert megvette a 7-8 ezres belépőt a fejében övé az egész aquapark, és azt csinál amit akar. Hát nem. Nekem feladom volt a mentés, és az, hogy rászóljak arra, aki nem bír magával. Sokszor megkaptam, hogy megkéselnek munka után, meg agyonvernek, miért nem tanultam, semmire se vagyok jó, hasztalan a munkám, stb. Valóban hasztalan. De akkor is ezt mondod mikor lecsúszol a több tíz méter hosszú, kanyargós csúszdàn, elszédülsz és fejjel lefelé érkezel a csobbanó medencébe, és csak kapàlózol? :) Akkor is hasztalan leszek, mikor kiszedem a kapàlózó tested, és lehet, hogy még újra is kell élesztenem téged?

Jó lenne gondolkodni...Azóta egyébként ott hagytam ezt a tré helyet. Soha többé. Akkor inkább vízimentő leszek, mert azzal azért ennyire nem mernek mocskoskodni, meg az sok helyen magaslaton ül, így nem érintkezik annyit emberekkel.

2022. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Dolgoztam vendéglátásban is, kereskedelemben is, összesen egy évet nagyjából, és az elég is volt. Bele vagy kényszerítve egy olyan helyzetbe, ahol akkor is a hülyének/bunkónak van igaza, amikor valójában neked van igazad. Ilyen a kultúrája ennek a szakmának, "mindig a vendégnek van igaza".

Garantáltan kiég benne az ember szép lassan. Próbálj meg munkát váltani, ha lehetőséged adódik rá. Nem ismerem a helyzetedet, de vannak olyan betanítható munkák, amikhez szintén nem kell végzettség, de nem kell emberekkel foglalkozni, ahogy pár hónap alatt, munka mellett elvégezhető képzések is.

Nézz szét, hogy mi mást tudnál csinálni, hátha találsz valamit.

2022. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

#2 Nagyon nagy arányú itthon a suttyó prolik rétege, ilyenek azok is akik beszóltak. Sajnos tényleg elképesztően magas a számuk, 0 értelemmel, érzelmi intelligenciával, viszont legalább maximális fröcskölődéssel és suttyósággal.


Vissza kell szépen szólni ezeknek a bélférgeknek, nem engedni hogy kiskirálykodjanak. Azért mernek arcoskodni, mert nyilván az ember nem akar balhét, tudják hogy nem fognak beléjük állni. Pedig ha kell, akár 1-2 öklössel is észhez lehetne téríteni őket.

2022. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ügyfélszolgálatosból lettem bolti eladó, hatalmas a differencia, valósággal lubickolok, nagyon kevés a bunkó a telefonhoz képest.
2022. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Amíg kereskedelemben dolgoztam elég hamar megtanultam, hogy sokkal jobban járok, ha én kedves vagyok a vevővel. Ők ettől még volt, hogy bunkók voltak, de legalább nem én adtam rá okot nekik, nem rajtam múlt. Sok esetben sikerült is megoldani a problémákat egy kis kedvességgel. Máskor nem, de a következő vevőre túltettem magam rajta.


Azóta, hogy már nem ebből kell megérnem, jobban örülök, hogy nem kell bajlódnom a barmokkal. Az eladókkal meg akkor is kedves vagyok, ha ők nem. Nekem nem fáj kedvesnek lenni velük, nekik meg sokkal többet árt a saját nyomoruk, mint én bármivel tudnék nekik ártani...

2022. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

"mégis ti kapjátok a “semmihez nem ért”, “nincs tudása” “ miért nem ment el tanulni” jelzőket."


halkan megjegyzem: azért ezeknek a megállapításoknak azért van alapja. nem is értem, miért panaszkodik egy olyan ember, akinek nincs piacképes tudása, hogy xar helyen kell dolgozni.

2022. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es Na megjelentél te a büfé szakos, Tanár.


Kelet Mo.-n Vidéken abszolút, nincs munkahely főleg a határ menti városokban. 8 helyett 10 órát dolgoztatnak le a munkáltatók, mert megtehetik és járjál be hétvégén is melózni.



- 10-ből 1 retardált vásárló, kötekedni jár be a boltba, vagy öreg és hülye, vagy alpári stílusban jön be a happy Family

- 100-ból 1 súlyos esett, állandó vendég és az kell neki ami nincs.

2022. nov. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8:


én tanár?:D ez meg honnan jött?

elhiszem, h sérti az önérzedet, amit írtam, de ettől még igaz.

2022. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem igazán értem ezt az állandó panaszkodást bolti dolgozók részéről. Azért valljuk be, hogy a pénztárosok többsége nagyjából egy szinten van a legbunkóbb vásárlókkal: pofákat vág, nem köszön stb. Ha már lusta volt tanulni, viselje el, vagy húzzon el gyárba dolgozni. Unalmas már a téma.
2023. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!