Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idő elteltével lehet...

Mennyi idő elteltével lehet azt mondani hogy valaki ignorál téged, illetve lehet-e az ilyen emberekre haragudni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban tapasztalom és hallom másoktól is hogy egyesek jóban vannak egymással, rendszeresen beszélgetnek, aztán egyszer csak minden ok nélkül nem válaszolnak az üzenetekre,stb.

Adott esetben hetekig, hónapokig is ha nem látszólag örökre.

Engem baromira fel tud ez idegesíteni pláne hogy manapság kb. mindenkinek bele van ragadva a mobil a kezébe.

Én havi 200 órát dolgozok a munkahelyemen és még csak internet előfizetés sincs a mobilomon hogy 0-24-ben elérhető legyek mégis max. 2 napon belül válaszolok bárkinek.

Társkeresőn is ha valakivel egy hosszú beszélgetés után úgy érzem hogy mégsem akarok tovább foglalkozni inkább megírom neki mint hogy egyszerűen eltünjek.

Ha valaki csak úgy felszívódik az nem olyan mintha hülyének nézné a másikat, hogy "jaj túl elfoglalt voltam hogy írjak egy 2 soros választ"?


Nektek mi a véleményetek erről?



2022. aug. 19. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Kultúrahiány vagy EQ error.
2022. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Engem is idegesít... Szerintem egy normális ember képes felfogni azt, hogy "bocsi de most nagyon magam alatt vagyok, egy pár napig egyedül szeretnék lenni". Vagy társkeresőn "ne haragudj, miután jobban megismertelek rájöttem, hogy nem te vagy nekem az igazi". Aki nem képes konfrontálódni az ne létesítsen kapcsolatokat, erre egyszerűen nem tudok mást mondani. A kérdés másik felére válaszolva, szerintem ez attól függ hogy átlagban milyen gyakran beszélgetnek. Ha minden nap, akkor 1 hetet is annak lehet venni, ha csak pár hetente akkor minimum pár hónap.
2022. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Sokan agresszívak az elutasításkor, és zaklatni kezdik az őket nem elfogadókat.
2022. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Najó de a ghosting nem megoldás rá, szóval ha elutasít valaki akkor az tiszta, mond valami indokot egy akármit...elfogadod maximum 1-2 hét alatt, de ha ghostingol akkor hónapok múlva is azon gondolkodsz hogy mi volt a baj, és ezt megtenni a másikkal nagyon nem fair...engedni kell továbblépni a többieket is, nem csak mi számítunk, ne okozzunk mégtöbb sebet...
2022. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
17%
"ignorál"? Magyarul nem megy??
2022. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyre egóvezéreltebbek az emberek és egy súlyos személyiség-deficittel társulva ez könnyen vezet ilyen sziutkhoz. Velem is nemrég csinálta meg az egyik "legközelebbi barátom".
2022. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!